2733
2734

سلام به همگی روزتون پر از خیر و شادی

اول خودم؛

صبح ساعت ۷بیدار شدم ،لباس ریختم ماشین،بعد ده صفحه کتاب خوندم، صبحانه خوردم،اهنگ گوش کردم،

و در ادامه قراره باز کتاب بخونم، یخورده بخوابم ظهر،بعدش شام درست کنم،خونه رو مرتب کنم و برا خرید بیرون برم   دیگه اینجا  احتمالا ساعت  ۱۰ هست  پس  یک ساعت و خورده ای تلوزیون می ببینم،باز یخورده کتاب بخونم و در نهایت آماده شم برا خواب 

من با جزئیات گفتم حالا شماها بگید

یا رب از ابر هدایت برسان بارانی....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه خوب و پر انرژی

منم ۶.۵ بیدار شدم یه صبونه سریع خوردم، حاضر شدم اومدم سرکار. تو مسیر ۲۵ صفحه کتاب خوندم. آهنگ هم گوش دادم. یه تیکه از کارمو انجام دادم.

تا عصر وه همینجام. احتمالا پوقع برگشت هم بتونم ۲۰ صفحه بخونم. بعدش برم شام بذارم. واسه ناهار فردا غذا درست کنم. به خورده کاریای خونه برسم. 

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2728

سلام صبح همگی بخیر فعلاکه بعداز دست وصورت شستن تورختخواب توگوشی هستم ولی بعدش مرتب کردن خونه وناهارکرفس میخوام بزارم تاظهر برنامه م اینه حالاتاشوهری بعدازظهربیاد باید بریم کارتون خالی بگیریم برای اسباب کشی وسیله جمع کنم تا۱۵ شهریورباید جابجا بشیم

2738
خوش بحالتون برنامه دارید، من که حوصله هیچ کاری ندارم.... از همه چی بدم میاد.

عزیزم‌ بی حوصلگی برا هممون پیش میاد ولی نباید به این حس و مشکلات پرو بال بدیم وگرنه چنان غالب میشه که حتی کارهایی که یه روز خوشحالتون میکرده دیگه بهش بی تفاوت میشید

یا رب از ابر هدایت برسان بارانی....

من ساعت6بیدارشدم صبحانه برای خودم و همسرم اماده کردم و راهی کردمش سرکار..بعدازظهرم وقت ارایشگاه دارم بعدش باشوهرم باید بریم میدون بار یکم وسایل برای خونه بخریم پس فردا برنامه اصلی هام شروع میشه تااازه😍منتظراون موقعم

سلام یه مادر هستم ک دوتا کوچولوی ناز دارم خیلیم دوسشون دارم میشه برای سلامتی دردونه هام یک صلوات بفرستین  

من کامل میگم 6صبح با صدای جیغ پسرم بیدار میشم شیر میدم شوهرم میره سرکار جامونو مرتب میکنم وپسرم زرزر میکنه تا9بعدش شلوغ میکنه تا 12بعدش گریه میکنه تا یک بعدش میخوابه تا دو بعدش میرم حموم تدارکات شام  بعدش زرزر کنان بیدار میشه شیر میخوره تا چهار خونه رو بهم میریزه بعدش هی زر زر تا وقتی شوهرم بیاد کلا هر روز همین ماجرا هست😐😐😐😐😭😭😭😭😭

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪

خوش بحالتون

من ٨اومدم سركار

تا ظهر تايم كوتاه استراحت و ناهار

بعد بايد برم ازمايش بدم سريع

بعد برم پارچه واسه لباسم بگيرم 

برم بدم خياطي بعد برم واسه شيف بعد كار

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
سلام صبح همگی بخیر فعلاکه بعداز دست وصورت شستن تورختخواب توگوشی هستم ولی بعدش مرتب کردن خونه وناهارک ...

نوش جونت. من خیلی هوس کرفس کردم. پنجشنبه جمعه همه سبزی فروشا رو گشتم نداشتن😕

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2706