2737
2739

اینو خوندین نگید چقدر مسخره برید جوابم بدید حالم بده😂😂😂😂

قرص B6برای حالت تهوع بارداری قبل غذا خورده بشه یا بعدش؟؟؟

یه کاسه شراب باشه من باشم و تو،توازلب کاسه نوشی ومن از لب تو

ناشتا قبل صبحانه بخور عزیزم

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو صفحه مروفایل استارتر این تاپیک ک گذاشتم پایین میتونین برین. من نمیتونم میخوام ببینم اسم چی پیدا کرد. منم دنبال اسمی ام ک ب بهار بیادhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3129250/چه-اسمی

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2738
خوبه حالا حالت بده😑

خخخخ نه چون تاپیک درمورد بارداری باشع صفر بازدید اینجوری گفتم ببین چقدر اومدن تاپیک رفتن ضدحال خوردن😂😂😂

B6 تاثیر زیادی رو کنترل تهوع بارداری نداره. خصوصا اگر شدید باشه. قرص اندانسترون موثرتره

خوردم دمیترون هم خوردم اثر نداشت

تو صفحه مروفایل استارتر این تاپیک ک گذاشتم پایین میتونین برین. من نمیتونم میخوام ببینم اسم چی پیدا ک ...

بچه ها شما تونستین تو صفحه پروفایلش برین؟ یا فقط واسه من باز نمیکنه؟ 

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
خوردم دمیترون هم خوردم اثر نداشت

دمیترون باید چند روز اول رو دو تا در روز بخوری تا دوزش تو خونت بره بالا بعدش اگر تهوع روزانه داری هر روز یکی بخوری تا سطح دارو تو خونت حفظ بشه. بعدش اگه دمیترون برات بی اثر بوده B6 که دیگه هیچی. روزانه تو چاییت که دم میکنی زنجبیل هم بریز برا کنترل تهوع خوبه

2706