2737
2734

کلا یه چیزی رو حواستون باشه هرگز اینطور نباشه که از اول تا اخر بارداریتون رو فقط یک جا برید سونو حتی اگه اونجا خیلی معروف بود ، من خیلی دیدم که جاهای معروف نتونستن یه ناهنجاری یا مشکل رو تشخیص بدن اونوقت یه جای غیر معروف تونسته 

حتما سعی کنید چند جا مختلف برید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گلم برای سونو ضربان چقدر هزینهدکردی

عزیزم من تبریز هستم اینبار هنوز برای ضربانش نرفتم چون دکترم گفتم هشت هفته برو دفعه پیش بهمن ماه سقط سد اون دفعه هر بار تقریبا ۱۲۰ اینا دادم چند جا رفتم حتی بیمارستان دولتی هم رفتم همش حرفشون با هم یکی بود اینبار میرم درمانگاه 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

سلام دوستان من توهفته هفتم هستم هنوزدکترنرفتم خودم فولیک اسیدمیخورم بنڟرتون کی بایدبرم دکتربارداری اولمه تجربه ندارم

میشه برای سلامتی نینیم صلوات بفرستین🙏🙏🙏🙏هرکی صلوات فرستادلایک کنه منم برای حاجت رواییش صلوات میفرستم
2738