2733
2739

ینی امسال دهه هشتادیا وارد دانشگاه میشن!؟ 😐😐

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از مستقیم گفتن بهتره . ولی بنظرم صبر کن اوایل جونی هی عاشق میشی و فارق میشی خخخ من خودم تو دانشگاه ط ...

اون عشق و عاشقی و اینا یه کیس دارم رفته سربازی این فقد در خد کراشه😹

مصلن من دوماهمه :>>>
یا خدا خو میگه این ترشیده میخواد من بگیرمش😐💦

نه بگو فقط نمى خوام سرگرمى كسي باشم ، پسرى كه واقعاً بخوادت مياد خواستگاريت ٩٩ درصد دوس پسرا قصدشون ازدواج نيست فقط بهت ضربه مى زنن و ميرن

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
2731
اون عشق و عاشقی و اینا یه کیس دارم رفته سربازی این فقد در خد کراشه😹

😐سرکارمون گذاشتی کراش چه صیغه ای . 

همه دخترای ایرانی بجز همسراشون فقط میتونن رو احسان علیخانی کراش داشته باشن .

2740
😐سرکارمون گذاشتی کراش چه صیغه ای .  همه دخترای ایرانی بجز همسراشون فقط میتونن رو احسان علیخان ...

عی عی اصن همیشه از این بشر بدم میومد 😹😹

تو بعدن از اون کسایی میشی که شوهر دارن و نخ میدن به دیگران .باتوجه به سخنان بالا که عرض کردی عشقت سر ...

نع نع عمرا

من قبل از اینکه بخوام عاشق اون بشم رو این کراش داشتم و خودشم میدونه ک من رو این پسره کراش دارم

ولی کراش خیلی فرق داره با عشق الان اگ کراش من رل بزنه با کسی من ناراحت نمیشم ولی عشقم خو فرق داره

اگ کراشم رفته بود سربازی مهم نبود برام دگ منتظرشم نمیموندم ولی الان ک عشقم رفته خو معلومه منتظرش میمونم