2733
2739

تاپیکای قبلم هست توروخدا حمد و امن یجیب بخونید.براش آیه الکرسی بخونید.

جسارت میکنم خدمتتون که این درخواستهارو میکنم ولی حالمونو نمی دونید جگر نمونده برامون ...

توروخدا دعاکنید جوجه کوچولوی ما شفا بگیره از زیر دستگاه و سوزن و سرم رها بشه حالش خدب بشه کامل بیاد الهی خداوند به تک تک حروف دعاهاتون بهتون خیر دنیا و آخرت بده.

الهی فرزندانتون سالم باشن و حاجت روا بشید...به معنای واقعی محتاج و مضطریم.

التماس دعا😞😭

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حتما براش میخونم

خیلی سخته

تجربه روزهای سخت دارم

انشالله حتمابیا بگو خبر سلامتیشو

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
میشه بپرسم مشکلش چیه

اره جانم تو تاپیک ها گفتم ۲۰ روزگی مشخص شد کیسه صفراش مشکل داره عمل کرده ولی با اکسیژن هست و هنوز پزشکا جوابی ندادند...

براش حمد شفا و ایت الکرسی خوندیم و ده تا صلوات دادم

الهی عید غدیر تو خونه سالم و سلامت بغلتون باشه 

آمین

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2738

عزیزممم امیدتو از دست نده من همی الن همه اینارو براش میخونم و ازته دلم براش دعا میکنم من تازه زایمان کردم میفهمم چقد برا ی مادر سخته جیگر گوشه اشو بعد نه ماه سختی نتونه  ببره خونه ایشالله خدا  خودش اون بچه رو داده خودش برات حفظش کنه  

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده

خدا اجرتون بده خدا به جان و مال و اعمالتون برکت و خیر بده بخدا دست بوس تک تک تونم منو تا عمر دارم مدیون خودتون کردید

ی جایی خوندم  ی روایتی هست بعد از نمازت بگو یا رب  انقدر بگو تا نفست قطع بشه بعد ی صلوات بفرس  بعد دعاتو از خدا بخواه و بعدش ی صلوات دیگه انقدر این کارو بکن تا خدا  دعاتو اجابت کنه....تو کتاب نوشه بود  وقتی خدارو صدا کنی حتما میشنوه صداش کن و حرف دلتو بزن و نذر کن براش من از همشون نتیجه گرفتمااااا

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
ی جایی خوندم  ی روایتی هست بعد از نمازت بگو یا رب  انقدر بگو تا نفست قطع بشه بعد ی صلوات ب ...

چشم خدا خیرت بده خدا اجرت بده حتما همین الان میرم پای سجاده انقدر مضطرم که بگی برو قله قاف میرم...

😭

2706