2733
2734
عنوان

خانمای باردار کسی تعیین جنسیت با جوش شیرین انجام داده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 32 پست
من اصلا تهوع نداشتم و بی نهایت احساس ضعف و و گشنگی داشتم،دختر شد

😁😁😁 هرکی بدنش یه جوره. جاری من تهوع نداشت الان میگن پسره.

زن داداشم هم واسه دخترش هم واسه پسرش تهوع داشت

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
حدسی بگو 

فردا رفتی جنسیتو فهمیدی بیا همینجا ریپلای کن. مرسی

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘