2737
2739

اینو شنیدم چند نری رو هم دیدم که تو دوران بارداری زیاد لبنیات میخوردن بعدا بچه هاشون حساسیت شدن

میشه برای سلامتی نی نیم  صلوات بفرستین  .................................🌷🌷🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ن عزیزم. مگ میشه. شیر ک برای بدنت لازمه چون کلسیم داره. تازه اگ بیخاب بشی هم میگن ی لیوان شیر گرم بخوری ب خابت کمک میکنه. منم ی بار امتحان کردم جواب داد. تو بارداری هرررر چیزیو باید با دقت مصرف کنی. و ب اندازه. تو این دوران هر چیزی حتی خوبشم نباید بیش از حد مصرف کنی. زیاده روی ممنوع. اما اگ خودت حساسیت داری ک موضوع فرق میکنه. وگرن نی نی ک خودش ب کلسیم داخل شیر نیاز داره. حتی اگ قرص هم بخوری کلسیم طبیعی ی چیز دیگ ست.. 

لایک نکنید اه
ن عزیزم. مگ میشه. شیر ک برای بدنت لازمه چون کلسیم داره. تازه اگ بیخاب بشی هم میگن ی لیوان شیر گرم بخ ...

زیادش میگن ضرر داره چون شیرهای الان شیر نیست

منم از دکتر نشنیدم از کسایی شنیدم که دوران بارداری لبنیات زیاد استفاده کردن

میشه برای سلامتی نی نیم  صلوات بفرستین  .................................🌷🌷🌷
زیادش میگن ضرر داره چون شیرهای الان شیر نیست منم از دکتر نشنیدم از کسایی شنیدم که دوران بارداری لبن ...

اره متاسفانه. منم گفتم ک ب اندازه مصرف کنه. شیر ازین لبنیاتیا بگیره ک ارگانیک میارن. میشه پیدا کرد. اونارو اب قاطیش میکنن احتمالا. ولی حداقل دیک مواد نگه دارنده و افزودنی و... نداره. 

لایک نکنید اه
زیادش میگن ضرر داره چون شیرهای الان شیر نیست منم از دکتر نشنیدم از کسایی شنیدم که دوران بارداری لبن ...

من زیاد لبنیات مصرف نکردم گاهی یه هفته میشد شیر نمیخوردم 

ولی پسرم حساسیت داره 

کسی هرگز نمی داند چه سازی می زند فردا ،چه می دانی تو از امروز،چه می دانم من از فردا ،همین یک لحظه را دریاب،که فردا قصه اش فرداست
2738