2737
2734

ای دقیقا متن یکی از معتبر ترین منابع داروسازیه

قسمت عوارض ک معمولا برای بقیه داروها چند صفحه عوارض مینویسه

برای ملاتونین نوشته هیییچ عارضه ای نداره

ایتم گذاشتم ک کسی داروی دیگ نیاد معرفی کنه😂

اوالااینکه باون صراحت ب استاترمیگی هرکی تواین تاپیک اومدقرص معرفی کردگوش نکن خیلی زشته .دوما دستورشو ...

عزیزم مامان منم الپرازولام مصرف میکرد خوبم تاثیر داشت ولی درطول روز خیلی بیحال بود و همش دراز میکشید الان چند وقته نمیزارم مصرف کنه چون خیلی رو روحیش تاثیر میذاشت..من چند وقته در مورد ملاتونین تحقیق کردم اکثرا گفتن داروی خوبیه و عوارض نداشته...شاید برای برای بدن شما جواب نداده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ببخشید من یه نکته ای بگم این داروها اگر اخر شب خورده بشن ، فردا صبح که فرد بیدار میشه هنوز ...

حالا من کلداکس میخورم انگار با اتر بیهوش میشم.واقعا نمیدونم چرا انقدر این قرص خواب اوره

اوالااینکه باون صراحت ب استاترمیگی هرکی تواین تاپیک اومدقرص معرفی کردگوش نکن خیلی زشته .دوما دستورشو ...

خانوم محترم ، من میگم شما اول ب سن مادر ایشون نگاه کن بعد دارو بهش معرفی کن

خب اگر قرار باشه بیمار بیاد بر اساس تجربش دارو بگه که پزشکا کلا بنظرم کار نکنن دیگ. بر اساس شرایط شما الپرازولام جواب میداده ولی باید به مادر ایشونم باز الپرازولام معرفی شه؟

شب خوش

2728
آلپرزولام اعتیاد اوره تقریبی هست کسی که مصرف میکنه منگ میشه

والا بخدا اصن من هدفم فقط کمک کردن بود وگرنه کی اینجا اصلا منو میشناسه ک بخوام بگم من بلدم یا بلد نیستم

و سودیم ب من نمیرسه

فقط دوست نداشتم استارتر گمراه بشه.

جالبه متن یه مرجع علمی هم اوردم باز ادمو مخکوم میکنن

عزیزم مامان منم الپرازولام مصرف میکرد خوبم تاثیر داشت ولی درطول روز خیلی بیحال بود و همش دراز میکشید ...

دقیقا ادمهامتفاوتن.چون خودتون خواستیداسم یگم گفتم من الان ملاتونین خوردم واقعاپریشون میشم شبای اول توهم میزدم خواب وبیداربودم حس میکردی کسی بالاسرمه صبحام سرکاربداخلاق بودم الان ک چندشبه خوردم ازخواب میپرم وفکرای بدسراغم میاد.من راجع ب ملاتونین تحقیق کردم خیلی گفتن بی اثره بعضیامث من پریشون میشدن ولی شایدب مادرشمابخوره ان شالله ک جواب بده.من ی دوره عرقیجات گل گاو سنبل الطیب بیدمشکم مصرف کردم بی اثربود.الپرازولامم میگم شاید درماه چندشب بخورم الان س ماهه نخوردم ب اطرافیانمم دادم درطول روز گیج نبودن حتماب مامان شمانمیسازه یاسنگینه براشون .ان شالله یروزی بدون نیاز ب هیچ قرصی باخیال راحت بخوابن وصبحم سرحال وقبراق باشن

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
2738
خانوم محترم ، من میگم شما اول ب سن مادر ایشون نگاه کن بعد دارو بهش معرفی کن خب اگر قرار باشه بیمار ...

شمامحترمی جزاین کلمه بقیه پستتونخوندم چون ترجیح دادم نخونم شماخوب شمادکتر شمابلد خوش باشی کاش رواخلاقتم کارکنی ی قرص بسازی براش

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
دقیقا ادمهامتفاوتن.چون خودتون خواستیداسم یگم گفتم من الان ملاتونین خوردم واقعاپریشون میشم شبای اول ت ...

ایشاله شمام مشکل بی خوابیتون حل شه...بی خوابی خیلی خیلی سخته