2737
2734

مطمئنم که اسی پسره.حوصلش سررفته همه رو گزاشته سرکار...این مردای نی نی سایت چه مرگشونه..صبح وقتی نی نی یار مهربون تاپیک رو ترکوند میفهمی خانم ها رو اغفال نکنی

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه به نی نی سایت معتادی منم معتادم بدم معتادم مخصوصا شبا خیلی اعتیادم بیشتره 

بخواب ک صبح باید با روحیه بالا لایحه تایپ کنی و 

گوشت رو گرم کنی برای داد و بیداد های موکلان محترررررمه  

2731
مطمئنم که اسی پسره.حوصلش سررفته همه رو گزاشته سرکار...این مردای نی نی سایت چه مرگشونه..صبح وقتی نی ن ...

پسر نیستم 

کلینیک زیبایی تو تهران بدون تبلیغات میشناسین بگین
پسر نیستم 

مذکر که هستی..بزن به چاک

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
2740
نصف عمرت بر باده من بهترین خاطراتم تو بنده

یعنی زندون رفتی

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم

امروز ۶ تا تاپیک زدی عزیزم فردا ۱۲ تا بزن پس فردا ۱۸ تا کمکم تر میکنی

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم