2752
2734
ای خدا فکر میکردم هنرپیشه آمریکایی باشه. عمر دیگه کیه😂😂

سرچ کن گوگل انقد جذابه لامصب😍 اسم ترکیشو یادم نمیاد فک کنم خیلی خانوم و مهربون باشه ایشون منکه دوسشون دارم😍

سلامتی حضرت عشق دوتا صلوات😉
2731
ولی سمت چپی دافیه واسه خودش 😄

😂👌🏾

من دیگه مشکلم با مهاجرت حل نمیشه باید سیارمو عوض کنم😐 " کاش گربه بودم و واکنشم به همه اتفاقات meow بود :)"      -                                        *✨INTP *                                   آه من، ایران من، هوای در سینه ست🌬️                              تمام دلخوشی زندگی من اینست••که وقت مرگ بیایی و مرگ شیرین است ✨🍯
دروغ میگی عمر به این خوبی 😲

اوایل باورش واسه خودمم سخت بود😁😁

اصن میدونی چی بود داشتیم فیلم دلیها رو میدیدم خونه ابجیم جمعمون جم بود (تریپ راستی) داستان فیلمم اینجوری بود ک همین دختره دنبال شریک زندگیش بود که تو اسمش چند تاحرف خاص باشه تا ته فیلمه اینو اشت گرفته بود ولی این نمیخواستش و بالاخره دلیها با داداش ایشون ازدواج کرد وفیلم تموم شد یهو من گفتمم اخیییش خداروشکر دلیها زن این نشد اصن بهم نمیومدن یهو ابجیم ک گوشیش دسش بود سرچ زد نت گف کجای کاری اینا دوس دختر دوس پسرهمن😁😰 خلاصه ک مانابود شدیم😂

سلامتی حضرت عشق دوتا صلوات😉

ایشون گوپسه اوزی هستن کارگردان و بازیگر ترکیه . و دوست دختر باریچ (همون عمر فیلم عشق اجاره ای) تو فیلم دلیها 20 کیلو به وزنش اضافه کرده که چاقه و بعدش طی یه ماه رژیم بازم به حالت قبلش برگشت 

خدایا دستمو ول نکن به کمکت احتیاج دارم
شوخی!!!! 😮😮فک میکردم با لباس وموی پف پفی چاق نشونش دادن

نه عزیزم . بعدش یه دوره رفت فک کنم تایلند با روش خاصی یک ماه کم کرد تا پوستشم نیفته   من اون موقع عشق اجاره ای خیلی عمر و دوست داشتم پیگیر بودم 

خدایا دستمو ول نکن به کمکت احتیاج دارم