2737
2739
عنوان

ساناز سعیدی چقد صورتش خوش تراشه😢نه؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 7712 بازدید | 81 پست
حالا چرا گریه میکنی؟

حسودیم میشه

چشاش😢

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو فیلم نفس عالی بود

بعد اون صورتش رو چاق کرده که گونه دار شه

از اونموقع صورتش درشت و مردونه شده

زیبا یعنی مهتاب کرامتی.عااالی

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
2740
فقط تو فیلم نفس  خیلی خوشکل بود بعده اون رفت زاویه سازی کرد گونه کاشت لبشو پروتز کرد بدم اومد ا ...

الان این عکس بعد زاویه سازیشه؟

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
حسودیم میشه چشاش😢

نه بابا..چشمهای تو هم قشنگه

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
نقشش چی بود؟

زمان انقلاب بود شوهرش چریک بود اخرش دخترشو بردن شوهرشم رفت با چریکیا تنهاش گذاشت  فصل دوشو نساختن هنو

بگو به درک اگه دیدی دارن گوشتتو میخورن بازم بگو به درکککک✌
والا اینقدر که این عمل کرده من میکردم ملکه زیبایی دنیا میشدم 😐😐

عه با عمله😁

دلم خنک شد پس خودموعشقه😁

اونایی که میگن لبش و بینیش زشته عکس بدن ببینم لب و بینی خودشون چیه شاید از نظر ما زشت بود 😏

من خیلی ازش خوشم میاد همه چیش عالیه 🤩

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃