2733
2739

سلام دوستان، من به پسر ۴ ساله دارم که خیلی بیرون نمیبرمش، هم بخاطر گرمی هوا و هم به دلیل تنبلی خودم، عذاب وجدان گرفتم ، شما بچه هاتون کجا میبرین؟؟ چندبار در هفته؟

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
مهد ساعتی میزارمش هفته ای یه بارم با باباش استخر میره

من مهدکودک ثبت نامش کردم از اول مهر میره

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من دخترم یک هفته پیش چهار سالش تموم شد من خودم یه روز در میون غروبها میبرمش پارک سر کوچمون باباش هم جمعه ها حسابی میگردونش کلاس ژیمناستیک هم میبردمش ولی این ماه خیلی کلاسش شلوغ بود گذاشتم از مهر دوباره میبرمش در ماه دو بار هم میریم استخر

بعضی وقتا باباش میبردش موتور سواری  بعضی وقتا جنگل و چشمه برا اب تنی دریا و جنگل هم گاهی اوقا ...

چه خوب، شما شمال کشورین؟ 

همسر من که اصلا وقت نمیذاره، بیشتر خودم باید ببرمش بیرون، ما تهرانیم الان که تابستونه پارک تا ۶ و ۷ عصر گرمه بعد هم تاریک میشه هوا، استخر هم دیگه نمیتونم با خودم ببرمش

2738

من بچه ٤ ساله ندارم اما دخترمو امروز بردم دلفيناريوم خيلي خوب بود هفته ديگه هم ميبرمش پارك پرندگان گاهي هم ميبرمش دنياي بازي يا پارك پاساژ هم ميريم خودش ميره تو مغازه ها كيف ميكنه 😂

۳ سالشه مهد بردم نموند ولی بیرون زیاد میبریم سرزمین عجایب پارک استخر تئاتر

وای چه خوب، آفرین

هر روز میریم بیرون شاغلم و دوتا بچه دارم .بچه چه گناهی کرده

خوش بحالتون واقعا درست میگین گناه دارن همش تو خونه

من دخترم یک هفته پیش چهار سالش تموم شد من خودم یه روز در میون غروبها میبرمش پارک سر کوچمون باباش هم ...

پسر منم هفته ای یه روز کلاس موسیقی داره، اما روزای دیگه خونست، البته من تو ساختمون مامانم ساکنم، اکثر اوقات میره خونه ی اونا ولی خب خوب نیست اینجوری هم

چه خوب، شما شمال کشورین؟  همسر من که اصلا وقت نمیذاره، بیشتر خودم باید ببرمش بیرون، ما تهرانیم ...

مردا کلا بی خیال بچه ان من تا پارسال خیلی پسرمو تفریح میبردم امسال که باردارمو سخته برام بچه م طفلک پوسید تو خونه وجلوی تلویزیون

مردا کلا بی خیال بچه ان من تا پارسال خیلی پسرمو تفریح میبردم امسال که باردارمو سخته برام بچه م طفلک ...

همسر من هر چند وقت یه بار میبرتش مغازه اونم با کلی غر زدن

2706