2733
2739

افرین معلومه واسه سلامتی بدن و طراوت پوست و موت ارزش قایل میشی اخه اینقد میگن زن حاملس اینجا اولا که زن حامله نباید دایم سرش تو گوشی باشه دوما این اتو اشعالا واسه فرد عادیم خوب نیست واسه زن حامله که سم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا كه بازار داغه يكي بگه بهترين خمير پيتزا با چه دستوريه موادشو اماده كردم فردا بدرستم دريغ نفرماي ...

خمیر جادویی بهترینه دستورش تو نت هست همه جا یکیه 

یه لحظه فکر کن مال تو باشم   ..اروم باش...میگم اروم باش..گفتم فک کن فقط..یکی زنگ بزنه به اورژانس..نفس بکش لعنتی..بیا اینم مرد  
2728

من واقعا عاشق همبرگرم.....

خیلی خیلی و بی نهایت دوستش میدارم....

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂
حالا كه بازار داغه يكي بگه بهترين خمير پيتزا با چه دستوريه موادشو اماده كردم فردا بدرستم دريغ نفرماي ...

خمیر پیتزا  در سرآشپز پاپیون

https://sarashpazpapion.com/recipe/2jcvq3v6tgl07c1olgovaphjbhbog5e3

مواد لازم برای۴ نفر
آرد سفید قنادی  ۵۰۰ گرم
تخم مرغ   ۱ عدد
شیر ولرم   ۱ لیوان
روغن جامد یا نیمه جامد یا کره   ۶ قاشق سوپ خوری
مایه خمیر خشک فوری  ۱ قاشق سوپ خوری
نمک   ۱ قاشق چای خوری
شکر   ۱ قاشق چای خوری

طرز تهیه
۱- ابتدا باید یک قاشق چایخوری از شکر را با مایه خمیر مخلوط کنید و در شیر ولرم بریزید و هم بزنید و بگذارید 5 تا 10 دقیقه بماند تا عمل بیاید.
۲- در ظرف دیگری نمک، روغن و تخم مرغ را با هم در حد یکدست شدن مخلوط کنید.
۳- حالا خمییر مایه عمل آمده را اضافه کنید ولی به هم نزنید و بدون اینکه هم بزنید مقداری از آرد را هم اضافه کنید وهم بزنید و کم کم باقی آرد را در حالی که با قاشق چوبی هم می زنید به موا د اضافه کنید.
۴- تا خمیر در کاسه جمع شود در مرحله بعدی باید خمیر را روی یک سطح صاف و تمیز آرد پاشی شده حدود 5 تا 10 دقیقه ورز دهید یا 100 مرتبه بکوبیدش به روی میز تا خمیر براق و صاف و نرم و یکدستی شود که به دست نچسبد.
۵- در مرحله بعدی باید خمیر را داخل یک کاسه که از قبل چربش کردید در جای نسبتا گرمی بگذارید تا حجمش دو برابر شود حدود یک تا 1/5 ساعت. رویش را یک نایلون یا پارچه تمیز بیندازید، حالا با دست پف خمیر را بخوابانید و برای درست کردن انواع پیتزا و پیراشکی و نان و ... استفاده کنید.

منبع :‌سرآشپز پاپیون
وبسایت :‌
https://sarashpazpapion.com

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂