2733
2739
😂😂😂نه بایا تاپیک بزنم میان.میخوای امتحان کنم😂 اونسری یه زنه بود اینقدررررررفحشم دادکه نگو😂

که چرا اومدی تو سایت وسط خانوما؟😂😂😂😂

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالات زیر در ازدواج با یک مرد پولدار نسبت به ازدواج با یک مرد با وضعیت معمولی بیشتره : 1 _ احتمال ...

از کجا کپی کردی پسر؟

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
2728
احتمالات زیر در ازدواج با یک مرد پولدار نسبت به ازدواج با یک مرد با وضعیت معمولی بیشتره : 1 _ احتمال ...

اونوقت این احتمالاتو کی داده و کی تاییدکرده😂😂😂😂😂😂بقول یه جوکی که چندوقت پیش مد شده بود تو پورش بشینی و واسه زندگیت گریه کنی خیلی بهترازاین که تو پراید بشینی و گریه کنی😂😂

اصن منم منظورم اون چیزی که شما فکر کردی نبود    

پس من برم لیف بزنم بیام😂🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2738
که چرا اومدی تو سایت وسط خانوما؟😂😂😂😂

اره نوشته بود عوضی خاله زنک هم سنای تو الان دارن کارمیکنن لای زنا چکارمیکنی بروگمشو😂

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
اونوقت این احتمالاتو کی داده و کی تاییدکرده😂😂😂😂😂😂بقول یه جوکی که چندوقت پیش مد شده بود تو پورش ...

اصلا مردا خیانتشون ربطی ب پول داشتن و نداشتن نداره همونطور ک یکی یه زن خیلی خوشگل داره میره با یکی که ادم هنگ میکنه ولی میره دیگه 😑

اره نوشته بود عوضی خاله زنک هم سنای تو الان دارن کارمیکنن لای زنا چکارمیکنی بروگمشو😂

وااااییی 😂😂😂😂

اره حالا ردش نکن، شاید نظرم عوض شد

باشه عزیزم فقط زودتر خبرشو بده میدونی که این کیسا خاطرخواه زیاد دارن ولی هیچی شوهر گداگدول نمیشه با عشق به صدای قارو قور شکم هم گوش میدین از این عاشقانه تر وجود نداره💓💞💓

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
2706