2752
2734
عنوان

پسرم چند روز دیگه آزمون ورود کلاس اول داره چیا بیشتر باهاش کار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 782 بازدید | 23 پست
ممنون عزیزم بله پیش دبستانی بوده امسال . یکم مدرسه ادمو میترسوننن مدیرشون گفت شماره موبایل پدرتو بنویس طفلک هنگ کرد خوب شماره به این طولانی حفظ کردنشم براشون سخته همزمان نوشتنش که دیگه هیچی از اون روز من استرس گرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم از بچه جاری من اینا رو پرسیده 1.نام روزهای هفته 2.نام ماه ها 3. نام فصل ها 4. دست راست و چپ 5. نام انگشت ها که این شصت و همینطور بقیه رو 6. سه تا کلمه که داستان براشون تعریف کنه
گروه نارنجی : وزن ۶۱:۴۰۰ ، هدف ۵۰،قد :۱۵۸ ، شروع : سه اسفند ۱۴۰۱
2731

من که سال پیش آزمون داشت چون براش بوبو خریده بودم همون ها رو کار کردم باهاش. ینی خودش میشست میشا و کوشا رو نگاه میکرد بعد کامل مسلط شده بود بعد ازمون که داد میدونست قشنگ چی به کیه. البته بماند حرفای خنده دارم تو سوالاش میزد     مثلا ازش بپرسیده بودن اگر ماشینی توش چوب داشته باشه به راننذش چی میگن باید میگفت باربر گفته بود باردار  

اگر خواستی براش بوبو رو بخری لینکش رو میذارم برو ببین قیمتشم خوبه. اسم نرم افزارش، میشا و کوشا پیش دبستانی بوبو

https://rayad.org/میشا-و-کوشا/