2737
2739
کلا اخلاقشه خانواده شم اینجوری نفهمن اصلا زشت اینا نمیفهمه مادر بزرگم فوت کرد اصلا نیومد به بابامم ...

دیگه عزیز از پشت کوه که نیومده میدونه اینا بده احتمالا خشم داره نسبت به یه چیزی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه عزیز از پشت کوه که نیومده میدونه اینا بده احتمالا خشم داره نسبت به یه چیزی

نه بابا کلا همینه میگه بدنیست

خاله ش مرد برا تسلیت پیش مادربزرگش نرفت

بخاطربچه موندم فقط

2728
والا هر چی میبینم تو قوانین شیعه چنین چیزی ننوشته شده. تو آموزه های ما،مردی که اجازه نده زنش خونه پ ...

چی داری میگی دختر؟؟ نکوهش شده؟؟ خب شده باشه، برو قانونو ببین، زن حق نداره بدون اجازه شوهرش حتی دزس بخونه حتی سر کار بره حتی پدرو مادرشو ببینه چون گناه داره تو قبرش مار آتشین میاد، میدونستی از زن های ما ایمان ضعیفی دارن مردای ما کلا بی دین هستن، کدوم مردی میگه بزار اجازه بدم بره خدا برام ثواب مینویسه، مردم چیزی از دین نمیدونن عزیزم، دین فقطو فقط یعنی انسانیت یعنی من اینقدر شعور داشته باشم بفهمم همسرم الان با چی راحته با چی خوشحاله، نه اینکه بگم چون دینم گفته چون فلانی گفته، باید دلم بگه، میدونستی زمانی هستیم که یه نفرن پیدا نمیکنی سر حرفی که میزنه باشه، دختر خوب چشماتو وا کن

به شوهرت بگو اگر چند روز دیگه خانواد هات ازم گلایه کردن که چرا زنت نیومده بگو که خودم نزاشتم بیاد یع ...

اصلا نمیاداونجا که گلایه کنن میدونم 

اگه مثلا بابامم بپرسه مثلا میگه کارداشتم 

بداینا نمیفهمه اصلا 

خییییییییییییییلی خره

برا فامیلای خودشم همنجوریه

اصلا نمیاداونجا که گلایه کنن میدونم  اگه مثلا بابامم بپرسه مثلا میگه کارداشتم  بداینا نم ...

دیگه هیچی واسه گفتن نیس

بهتره یه بهونه الکی پیدا کنید بگید به ادن علت نرفتید

گذشتن از تو آسون نیس....
2738
دیگه هیچی واسه گفتن نیس بهتره یه بهونه الکی پیدا کنید بگید به ادن علت نرفتید

حالا به اونا میگم نیاورد 

خودم دارم دق میکنم از این زندگی از این شوهر

چرا انقد بدشانسم من

چی داری میگی دختر؟؟ نکوهش شده؟؟ خب شده باشه، برو قانونو ببین، زن حق نداره بدون اجازه شوهرش حتی دزس ب ...

من حرفی از قانون نزدم خانوم!شما از دین گفتید اول،منم حقیقت دین رو گفتم.

انقدر هم شعور دارم که قانون اشتباه کشورم و یا رفتار غلط قانونگذارها و پیروان دینم رو پای اصل دین ننویسم.

در ضمن،من تو خانواده ای بزرگ شدم و ازدواج کردم که این اصول رو رعایت میکنند.تو زندگی ما زن ارزش زیادی داره.

اطراف شما نبوده و شما ندیدید دلیلی بر نبودنش نیست.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
حالا به اونا میگم نیاورد  خودم دارم دق میکنم از این زندگی از این شوهر چرا انقد بدشانسم من

غصه نخور عزیزم یواش یواش رو اخلاقش کار کن یهو تغییر نمیکنه اروم اروم اصلاح کن مطمئن باش جواب میده

گذشتن از تو آسون نیس....