2737
2734
عنوان

بیایین افتخار بدین براتون حدیث کسا بخونم 💕

| مشاهده متن کامل بحث + 758 بازدید | 198 پست

سلام عزیزم ممنون میشم منم به نیت سلامتی و آرامش خودم و خانواده ام بخونی ، برای حاجتت صلوات فرستادم، التماس دعا از همگی 

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 

خانمی لطفا برامنم بخون ان شاءالله خودتم حاجت روا بشی😍

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حدیث کسا طولانیه اذیت میشی دوست مهربونم اگه فقط یه صلوات بفرستی که ما خیلی زود خونه بخریم و مستقل ش ...

قربون دل مهربونیت اون تیکه س آخرش رو خوندی میگه جمع شیعه ها و ... اینا این دعا جمعیش خوبه به نیت همگی تک تک اسم می‌نویسم و میخونم برات صلوات هم می‌فرستم گلم 😍

2728
2738
ممنون عزیزم که صدام کردی😙😙 مهرنگ جان عزیزم بی زحمت یکی هم به نیت من بخون.انشالله باردارباشم و بچم ...

فدات خانمی،التماس دعا💜💜💜

@لوبیا_پلو    

@mahsa78    

@من_باز_اومدم    

@ye2khi    

@مامان_کوچولو_77    

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤