2733
2734
عنوان

به نظرتون اینکه یه پسر ادمو دوس داشته باشع

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا؟واقعا مهمه؟من این همه خصلت خوب دارم خصلت بدم دارم چادری نیستم این واقعا مهمه؟

شاید چادر لز نظر شما یه تیکه پارچه سیاه باشه اما برای خیلی ها با ارزش و احترامه. لطفا بهش احترام بذار

اون پسر چادر اعتقادشه . عیبی نداره اگر شما هم پیشرفت معنوی کنی با ازدواج و بخاطر علاقه به ایشون

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
2728
سر همین موضوع سرد شدم حس میکنم کوته فکره

بدی مردا اینه که میخوان ماها همونجوری باشیم که میخوان 

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
شاید چادر لز نظر شما یه تیکه پارچه سیاه باشه اما برای خیلی ها با ارزش و احترامه. لطفا بهش احترام بذا ...

منم واسه چادر ارزش قایلم

ولی دوس ندارم استفاده کنم

اون میدونس من چادری نیسم

2740
چرا؟واقعا مهمه؟من این همه خصلت خوب دارم خصلت بدم دارم چادری نیستم این واقعا مهمه؟

اونم میگه اگه دوسم داشت چادر سر می کرد مگه یه چادر چیه؟

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
منم واسه چادر ارزش قایلم ولی دوس ندارم استفاده کنم اون میدونس من چادری نیسم

خب شاید فکر کرده بخاطر علاقه حاضری سرت کنی. به راحتی اگه انقدر برات سخته بگو نه و تمام. 

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
2706