2737
2739
میرم آخه اگه منفی بود، برم بهم پروژسترون بزنه 

پروژسترون بزن اگه باردار نباشی پریود میشی اگرم باشی جای بچه رو محکم میکنه

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
لابد توام بتات مث من پایین بوده من 11 روز بعد موعد 60 بود  13 رو بعد 140

شاید من هیچیم به ادم نرفته...قرص میخوردم حامله بودم..آخر لوله ها مو بستم هنوزم میترسم

شادی روح پدر وبرادرم صلوات....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم اینماه دوروز عقب افتاد ک سابقه نداشتم اصلا همش جلو مینداختم بعدش کلی علائم داشتم ولی روز سوم عقب انداختنم پری اومد البته خبیلی کم ولی اومد ۵روز تموم 

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......
چه جالب،با سونو فهمیدی؟بچه الان تر گل و ورگل بغلته؟

آره نزدیک ۴سالشه..تو سونو هم گفتند قلب تشکیل نشده ولی دوهفته بعد که رفتم دیگه گفتند مبارکه...دختر دارم شاه نداره

من آزمایش خونم منفی بود ولی باردار بودم 

سلام عصرتون بخیر

ببخشید چند روز عقب انداخته بودید و آزمایش منفی بود؟اخه منم بتا ۰.۳ بود گفت منفیه امروز حدودا ۵۵روز از آخرین پریودم میگذره😐سونو که خانم دکتر ازم گرفت گفت ساک دیده نمیشه برو آزمایش اونم که گفت منفیه سه تا آمپول پروژسترون برام نوشت دوتا با هم زدم یکی هم فرداش فعلا هیچ خبری نیست.بنظرتون امکان باداری هست؟

2740
سلام عصرتون بخیر ببخشید چند روز عقب انداخته بودید و آزمایش منفی بود؟اخه منم بتا ۰.۳ بود گفت منفیه ا ...

بله هست چون منو ۶۲روز نفهمیده بودند آزمایشم منفی بود ...احتمال داره شماهم رحم دوشاخه داشته باشید یه سونای برای تشخیص  رحمت برو...چون دوشاخه انکان داره یه طرفش خالی باشه وطرف دیگه جنین باشه