2733
2734
عنوان

شوهراتون ازتون تعریف میکنن از قیافه یا انامتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4493 بازدید | 96 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبحالتون شوهر خواهرشوهرمم همش ازش تعریف میکنه تو جمع اینا ،اما شوهرم هیچوقت نگفته بهم یبار داشتیم ...

اخه،،،،، چرا ازش نخواستی؟ شابد از آرایش بدش میاد،، نکته زنداداش منی 

2731
والا شوهرمن انقد تعریف میکنه حد نداره  بعضی وقتا مثلا تو خیابون یا مهمونی ک بهم میگه از همیشه ...

چه قدر خوبه عزیزم انش الله خوشبخت باشید من حسرت اینجور چیزا رو شنیدن مونده تو دلم با اینکه قیافم واقعا خوشگله چون هر جا میرم تو عروسی اینا از قیافه واندامم تعریف میکنن

😘

خخخخ به شوهرم میگم برم اپیلاسیون میگه قشنگی همینجوری پرفسوری بزار یا میگم بعد زایمان چاق شدم برم رژیم بگیرم میگه مگه مدلی میگم بدنم ترک داره میگه مگه کی میخواد ببینه بچه آوردی دیگه.کلا ریلکسه براش مهم نیس میگه همینجوری خوبی

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
2740
منحرفمون کردی رفت😁

منحرف چرا😆

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭
خوشبحالتون شوهر خواهرشوهرمم همش ازش تعریف میکنه تو جمع اینا ،اما شوهرم هیچوقت نگفته بهم یبار داشتیم ...

شاید شوهرت ازین مرداس ک کلا تو این باغا نیس 

پدرشوهر منم اینجوریه ولی بابام خیلی دقت میکنه ب مامانم و همیشه ازش میخاد ب خودش برسه

چه قدر خوبه عزیزم انش الله خوشبخت باشید من حسرت اینجور چیزا رو شنیدن مونده تو دلم با اینکه قیافم واق ...

عزیزم اصلا خودتو ناراحت نکن بعضی از مردها اینجورین دقت نمیکننن در عوض حسنش اینه که بخ زنهای دیگه هم دقت نمیکنه😉

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭
2706