2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه دعواعه😕😕

بازمن_نبودم#  

میبینم_باز_عکس_گذاشتی#  

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
2728
اره گذاشتم ولی یه چیزی منو متعجب کرد موندم بخندم یا گریه کنم😐😭😂

چ چیزی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
برو تاپیک اخرم😑

گزارش زدم براش

اما چی گفته بود مگ؟

2740
گزارش زدم براش اما چی گفته بود مگ؟

چرت و پرت چه اندام خوبی داری رونات کمرت😐بدنسازی میری؟عکس با دامن نداری؟

اینارو گفته بود😂😂😂😂😐

✨️دانشجوی صنایع غذایی✨
چرت و پرت چه اندام خوبی داری رونات کمرت😐بدنسازی میری؟عکس با دامن نداری؟ اینارو گفته بود😂😂😂😂😐

اهان😂😂😂

وای ی بارم من عکس گذاشته بودم

یکی برداشت گفت وای چ پوست سفیدی

چ موهاییی

چ اندامی

خیلی خوشگلی و اینا

اینا رو ک میگفت یاد اون روباهه افتادم ک میگفت چه دمی چ پایی عجب سری😂😂

اهان😂😂😂 وای ی بارم من عکس گذاشته بودم یکی برداشت گفت وای چ پوست سفیدی چ موهاییی چ اندامی خیل ...

واااای مردم از خنده دختر🤣🤣🤣🤣🤣

من که گریه کردم از دستش نکبتو😃😅😁

✨️دانشجوی صنایع غذایی✨
واااای مردم از خنده دختر🤣🤣🤣🤣🤣 من که گریه کردم از دستش نکبتو😃😅😁

خل شدی؟

چ حساسی تو

ول کن باو

از مردای احمق تو خیابون ک بدتر نیس

خل شدی؟ چ حساسی تو ول کن باو از مردای احمق تو خیابون ک بدتر نیس

اره خیلی زود حساس میشم😑راست میگیا از اون مردا بدتر نیست😁🙄😂

✨️دانشجوی صنایع غذایی✨
الهی عاقبت بخیر و خوشبخت بشی خواهرم

مرسی 

براش صد تا صلوات میفرستم ايشالله خدا زوده زود خوبش کنه و دیگه هیچوقت بیماری و بدی سراغ خودت و خانوده ات نیاد 

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           
2706