2737
2734
عنوان

خانم ها ده تا مانتو دارم همه با هم ۸۰

| مشاهده متن کامل بحث + 1572 بازدید | 49 پست

خانم ها فردا براتون میزارم هم از پالتو ها دونه ایی ۲۰ مانتو ها هم که حراجه.طور خدا قضاوت نکنید.چه دلیلی داره بخوام مزاحمتون بشم.من که اصرار نکردم گفتم هر کسی تمایل داره .ولی باشه فردا عکس میزارم هر کسی خواست در خدمتم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانومای گل، اگ کسی مانتو مجلسی و مشکی خواست بگه بهم، بهش عکس بدم.. مجلسی وخریدم 490...مارک تولیکاست... 200 میدم.. اگ کسی بود ک مشکل مالی داشت، 150....مانتو مشکی دو تیکه ست، خریدمش 120،تنگ شده.. 50 میدم، اگ کسی نداشت، 40 هم خوبه. ☺️☺️☺️...لطفا هرکی نیاز داره بیاد شخصی😊😊

عزیزای دلم، میشه هرکی امضامو دید، واسه شادی روح (♥️مامانم و آبجیم♥️) ی صلوات بفرسته.😔
2728

راستی ی پالتو چرم هم دارم ک رو آستینش یکم زدگی داره، 410 خریدم.. هرکی نیاز داره و هرچقد داره بده راضیم😘😘

عزیزای دلم، میشه هرکی امضامو دید، واسه شادی روح (♥️مامانم و آبجیم♥️) ی صلوات بفرسته.😔
خب تو هم همینجا عکس بذار یا تاپیک جداگونه بزن

تاپیک نمیزنم، اگ کسی نیاز داره و میخواد بگ تا عکس بدم

2740
خب بذار ببینیم چه شکلیه البته با اجازه استارتر

استارتر جون با اجازه، بزار تاپیکت باشه، هرکی چیزی داره ک نمیخواد یا واسش تنگ شده باقیمت منصفانه بده ب یکی ک نیاز داره☺️☺️

منم لباس عروس دارم هر کسی بخواد پانصد بهش میدم اگه نداشته باشه و تخفیف بخواد بهش 400 میدم خیلی هم شیکه 

خدایا شکرت خودت مراقب همه چیز باش بارالها من که از دستم جز دعا کاری بر نمیاد.دوستت دارم خدا جونم هیچ کس رو ناامید نکن بارالها

کاملا نو، واسه خرید عروسیم بوده.. فقط 2سال پیش روز عید پوشیدمش...کلا تیپ خانومی دوس ندارم، واسه همین کلا رفت تو کمد☺️