2737
2739

سللم من 8 ماه پیش برای بیمه بیکاری اقدام کردم ولی پروندم مشکل داشت از ماه پیش روندش اوکی  شده تاریخ بهم دادن که برم حضور بزنم ولی گفتن تا بازرس نیاد و تایید نزنه حقوق رو نمیریزن الان بیست روز گذشته ولی بازرس نیومده برای شما حدودا چقدر طول کشیده؟میخواستم برم بگم بازرس نیومده گفتم بپرسم شاید برای شما هم اینجور طولانی شده 

بيمه بيكاري چجوري ادم ميتونه بگيره تو چه شرايطي ؟ 

وقتی که از کار بیکار بشی و نامه عدم نیاز بگیری میتونی بری اداره کار و برای بیمه بیکاری اقدام کنی فقط هم یک ماه فرصت داری بعدش دیگه قبول نمیکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من همون ماه اولی که دیگه سر کار نرفتم اقدام کردم ماه بعدش حقوق ریختن بحسابم 

بازرس نیومد ؟به من گفتن خونه باش تا بازرس بیاد الان بیست روز اسیر شدم از در بیرون نمیرم که یه وقت نیاد و برگرده

2740
چند سال بايد سر كار بري مثلا بيمه داشته باشي تا بتوني اقدام كني ؟ 

فکر کنم دو سال و 6 ماه هم باید آخرین جا ثابت باشی با توجه به اون برات میزنن که چند ماه بیمه بیکاری بهت تعلق میگیره من 11 سال سابقه داشتم بهم 26 ماه دادن

فکر کنم دو سال و 6 ماه هم باید آخرین جا ثابت باشی با توجه به اون برات میزنن که چند ماه بیمه بیکاری ب ...

يعني ٢٦ ماه همون حقوقتو ميريزن واست يا كمتر ؟ 

hair coloris ~ hair keratin 
فامیل ما که الان ۶ماه بیشتره هنوز نتونسته بگیره!مثل اینکه بیکار زیاد شده دارن میپیچونن

نه اگه مدارک کامل باشه زود درست میشه پرونده منم ناقصی داشت که چند ماه طول کشید

بازرس نیومد ؟به من گفتن خونه باش تا بازرس بیاد الان بیست روز اسیر شدم از در بیرون نمیرم که یه وقت نی ...

نه بمن گعتن باید بری فنی حرفه ای ی رشته یاد بگیدی گفتم نمیتونم برم گفت خب یکماه  تو تامبن اجتماعی صبحا دوساعت به عنوان کمکی برو تا بدونیم سر کار نمیری

2706