2737
2734
عنوان

از فکرش نمیتونم بیرون بیام 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 738 بازدید | 57 پست

غصه نخور من حلقه عروسینم که خیلی هم سنگین بود وپر جواهر تو خونه خودم گم شد شش سال پیش،هرچی هم گشتم فایده نکرد،ز اخرم مجبور شدبرم یه انگشتر شبیه اون بخرم البته بانگین الکی که خانواده شوهرم نفهمن ابروم بره  

موقعی که طلا ۲۹ هزار تومن بود یک تومن درومد حالا دیگه حساب کنید چند شده!هنوزم غصه شو میخورم

تو، به ادب خود ارزش می یابی،پس آن را با بردباری زینت بخش...(امام علی علیه السلام)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم برم به طرف بگم محاله تو خونه گم شده باشه چون مت همیشه اونجا میذاشتم چرا اون شب باید غیب بشه

مطمعن باش تاکسی برنداره گم نمیشه .دزدیدن خاهر

🌹وَ خُدایے ڪِ بِ شِــــدَتْ ڪــٰافــــیٖستْ🌹
2731
میگم برم به طرف بگم محاله تو خونه گم شده باشه چون مت همیشه اونجا میذاشتم چرا اون شب باید غیب بشه

نه نری بگیا.فک کردی گردن میگیره یا پس میده.آبروتو میبره بدتر

💜in out of this world 💜cristiano ronaldo
2740
از حواس پرتی خودم و بی خیالیم حرصم میگیره اگه گذاشته بودم تو کشو این اتفاق نمی افتاد 

بله خاهر.همیشه خواست ب مالت باشه .

اخه چرا باید اون شب گم بشه اخه بیرون نبودم که بگم گنش کردم ،همینجوری رو میزم بوده 

منم کلیدای خونم روزی که مهمون داشتم گم شد

حالا میگفتم کسی که کلیدو نمیبره کل خونه رو چندبار ریختم ولی نبود ک نبود

نه خواهر زاده ام احتمال میدم 😔😔😔

اره خاهر . ازین ب بعد زرنگ شو وتمام طلاهاتوقایم کن حتی لوازم ارایشی تو. بخدا قسم من تمام لوازم ارایشی هامو حتی نقره هامو قایم میکنن. کلا وقتی مهمون میخاد بیاد روی میزم هیچی نمیزارم .تمام وسایل گرون قیمتموقایم میکنم اینجوری خیالم راحته ک هیچی نیست کسی برداره .در اتاق خابمم قفل میکنم