2737
2739
عنوان

ختم مجرب مهر و محبت

| مشاهده متن کامل بحث + 1557 بازدید | 143 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متوجه نشدم عزیزم؟کدوم عدد خاص؟

عدد خاص خودش ۱۰۰۱ بار در روزه.اما کلا میگن محبت میاره ذکرش

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2731
عدد خاص خودش ۱۰۰۱ بار در روزه.اما کلا میگن محبت میاره ذکرش

برا من ک شوهرم پیشم نیست و نمیتونم ببینمش هم تاثیر داره؟

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
برا من ک شوهرم پیشم نیست و نمیتونم ببینمش هم تاثیر داره؟

اره عزیرم کلا این دکر محبت میاره...من بوده با شوهرم قهر بودم سرکار بوده ۱۰۰تا یا هرچندتا تونستم گفتم اومده خونخ آشتی کردیم

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

۱۰۰۱من میفرستم اما احتمالا فردا.

2738
اره عزیرم کلا این دکر محبت میاره...من بوده با شوهرم قهر بودم سرکار بوده ۱۰۰تا یا هرچندتا تونستم گفتم ...

شاید شوهرت اخلاقش اینخ

چی بگم والا 

باشه منم ۱۰۰۱ عدد

شاید شوهرت اخلاقش اینخ چی بگم والا  باشه منم ۱۰۰۱ عدد

متوجه منظورت نشدم عزیرم.اخلاقش چیه؟

متوجه منظورت نشدم عزیرم.اخلاقش چیه؟

اخلاقش خوبه ک اومده اشتی 

شوهر من اصلا همچین اخلاقی نداره ک بیاد برای اشتی حتی شده طلاق میگیره ولی غرورشو نمیشکنه

2706