2737
2739
منم ی سوال دارم من رشته ی کارشناسیم مهندسی بوده و رشتم جزو اون رشته هایی که میتونن ازمون استخدامی ش ...

مهندسی چی؟ خب باید تو دفترچه ببینی رشته شما رو میخوان یا نه. احتیاج نداشته باشن که نمیتونی

لطفا لایک نکنین مرسی💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هنوز ک دفترچه نیومده بگیم این رشته هس یانیس و منابعش چیاس

عمومی چی؟ مثلا پارسال و سالها قبل اونایی که شرکت کردن عمومی هاش چیا بوده؟

لطفا لایک نکنین مرسی💝
2728
فک نکنم دبیری زیاد برداره پس رو اموزگار ابتدایی تمرکز کن من خودمم دارم می خونم  الان می گم منا ...

آهان مرسی 

شما میدونی یه ترم مونده از درسم میشه ثبت نام کرد ؟

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹  ❤❤
2738
آهان مرسی  شما میدونی یه ترم مونده از درسم میشه ثبت نام کرد ؟

نمیشه اصلا اصلا خواهرم یه بار اینکارو کرد قبول شذ مدارک ک فرستادیم فهمیدن موقع آزمون درسش تموم نشده بوده برا ها همین قبول نکردن

ترم آخر کارشناسی باشی میشه ثبت نام کرد؟یه ترم دارم هنوز😩

نه دیگه. قبول شی اول مدرکتو باید ارائه بدی. تا درست تموم شه و مدرک بگیری طول میکشه. انشالله سال دیگه😘

لطفا لایک نکنین مرسی💝

ببین من خودم یکی دوروزه دارم واسه یکی تحقیق میکنم

دفترچه امسال نیومده ولی من رفتم سایت سنجش بخش استخدامی ها،دفترچه استخدامی آموزش پرورش سال۹۵ رو دانلودکردم که یه چیزایی دستم بیاد

منابع عمومی روتواون نوشته

برای هررشته ای ام منابع اختصاصی رو نوشته اگه میخوای منابع آموزگاری روباتوجه به دفترچه اونسال بهت بگم.

برای سوالای عمومیم که شامل چندبخش ریاضی وهوش وکامپیوترو....میشه یه کتاب پی دی اف پیداکردم که مال سایت ای استخدامه 

2706