2733
2734

ببین این پرانتزی نیست که ضربدریه عزیزم ببرش دکتر حتماحتما پشت گوش ننداز اصلااا یذره سنش بالاتر بره نمیتونه درست ورزش کنه تو راه رفتنش دوستاش مسخرش میکنن دمپایی روفرشی وکفش طبی باید بپوشه دختر من دمپایی روفرشیو میپوشه ولی کفش طبیو خودمو کشدم نپوشید متاسفانه

وخدا ودعای پدرو مادر برایم کافیست .  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خیلی مشکل نداره خودتو نگران نکن واسه طمینان خاطر یه دکتر ارتوپد ببرش

میشه واسه باز شدن بخت خواهرم و همه ی جوونا یه صلوات بفرستین😘                                                   هرکی تو امضاش گفته صلوات بفرستین واسش صلوات می فرستم فقط اعلام نمی کنم
2731
ببین این پرانتزی نیست که ضربدریه عزیزم ببرش دکتر حتماحتما پشت گوش ننداز اصلااا یذره سنش بالاتر بره ن ...

از کجا فهمیدس ضربدریه آخه عکس ضربدری تو نت فرق داشت

عزیزم درمان پای ضربدری چارزانونشستن مداوووووووم. و درمان زاتوی پرانتزی . ضربدری نشستنه.

اخه منکه پام پرانتزیه اصلاا نمیتونم ضربدری بشینم اصلااا دکترا هم نمیتونن کاری کنن جز فیزیوتراپی شاید روندشو کند کنه 

اخه منکه پام پرانتزیه اصلاا نمیتونم ضربدری بشینم اصلااا دکترا هم نمیتونن کاری کنن جز فیزیوتراپی شاید ...

تو سن کم میشه دکتر دخترم گفت تا ۶ سالگی مشکل محسوب نمیشه چون استخوونا نرمن و حالتش اهمیتی نداره بعدش اگر مشکلی باشه باید درمان شه

تو سن کم میشه دکتر دخترم گفت تا ۶ سالگی مشکل محسوب نمیشه چون استخوونا نرمن و حالتش اهمیتی نداره بعدش ...

نه ببین دکتر دخترمنم گفت ارثیه ولش کن ولی ارتوپدش دمپایی طبیو کفش طبیو فیزیوتراپی پیشنهاد داد باید دایم استفاده کنن ولی کیه که حرف گوش کنه اخه

آره کاش بدی دلشوره مثل خوره افتاده جونم

ببین بهیچ عنوان نذار غورباقه ای بشینه باید چهارزانو بشینه در مواقع حاد باید از بریس استفاده کنن تا روند بهبودی سریعتر بشه منکه شوهرم همکاری نکرد باهام

اخه منکه پام پرانتزیه اصلاا نمیتونم ضربدری بشینم اصلااا دکترا هم نمیتونن کاری کنن جز فیزیوتراپی شاید ...

عزیزم.توکتابمون نوشته بود.

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

سلام فکر کنم پای دخترتون ایکسی شکل هست

اگه تهرانی برو به این آدرسی که میگم دستگاه داره کف پارو اسکن میکنه اگه مشکلی باشه خودشم کلی کفی و چیزای مختلف داره

خ ولیعصر نرسیده به سه راه جمهوری نرسیده به کوچه فلاح زادگان پلاک۱۱۷۶

سلام فکر کنم پای دخترتون ایکسی شکل هست اگه تهرانی برو به این آدرسی که میگم دستگاه داره کف پارو اسکن ...

ی دکتری بردم گفت که مشکل داره و باید کفش بپوشه شوهرم میگه بزرگش کرده میخام ببرم یه دکتر دگ

ی دکتری بردم گفت که مشکل داره و باید کفش بپوشه شوهرم میگه بزرگش کرده میخام ببرم یه دکتر دگ

اگه دکتر گفته باید کفش مخصوص بپوشه اصلا اصلا پشت گوش ننداز چون تا بچس استخواناش نرمند و زود خوب میشه و مشکلش برطرف میشه بزرگتر که بشه دیگه نمیشه کاری کرد اون موقع همیشه باید کفش مخصوص بپوشه و کمر درد و پادردم داشته باشه مخصوصا اگه بچت دختره که وقت بارداریش و زایمانشم اذیت میشه باباها برای اینکه بچشون سختشون نباشه و راحت بتونن بدو بدو کنن میگن نمیخواد پدر خودمنم برای خواهرم که پاش صاف هست میگفت نمیخواد الان خواهر من مجبوره دائما کفی مخصوص بندازه تو کفشش و اگه نندازه پادردی میگیره که اصلا نمیتونه راه بره 

2706