2733
2734
عنوان

جو انتخاب رشته ست بیاین در مورد استفاده مدرکمون صحبت کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 51 پست

من تازه درسم تموم شده دنبال مدرکمم لیسانس مهندسی شیمی

ولی اشتباهی که داشتم در حین دانشگاه باید هم زبانمو قوی میکردم هم نرم افزارای مربوط به رشتمو یاد میگرفتم نرم افزارای MATLAB/ASPEN PLUS/ASPEN HYSYS/و نرم افزار پایپینگ 

اگه یکی از اینارو دنبال میکردم و حرفه ای میشدم صد در صد کار پیدا میکردم تو شرکتای بازرگانی یا مهندس مشاوره ای

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
یه رشته بگید ک با ۱۷۰۰۰ تجربی میشه قبول شد؟    

منطقه چندی؟

تو اولویت پیراپزشکیارو انتخاب کن.شانستو امتحان کن...بهداشت هارو بزن،روانشناسی...اگه حتما نمیخوای امسال بری دانشگاه، فقط و فقط رشته هایی که دوست داری و بنظرت خوبن رو انتخاب کن...چیزی که اکه قبول شدی پشیمون نشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کارشناسی مدیریت بازرگانی میخونم دانشجو ام... درسم‌که فعلا‌تموم نشده ولی دارم مدرک تکنسین داروخونه می ...

تکنسین دارخونه از کجامیگیری؟

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   
2731
من تازه درسم تموم شده دنبال مدرکمم لیسانس مهندسی شیمی ولی اشتباهی که داشتم در حین دانشگاه باید هم ز ...

عزیزم الان شروع کن دیر نیست

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   
عزیزم الان شروع کن دیر نیست

دنبالشم عزیزم فعلا دارم زبانمو میخونم دنبال یه کلاس خوب هم برای نرم افزارام. دانشگاه تهران میذاره کلاساشو ولی ساعتاش خیلی بده و فشردس. 

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
منطقه چندی؟ تو اولویت پیراپزشکیارو انتخاب کن.شانستو امتحان کن...بهداشت هارو بزن،روانشناسی...اگه حتم ...

مرسییییی  خودمم همینکارا رو کردم .واسم دعا کن واسه یه بارم ک شده شانسم کار کنه   

خسته تر از آنم که بگویم به چه علت 😪😴
جدی؟خب از علوم ازمایشگاهی بهتر کدومان؟؟ ببخشید میپرسم احساس میکنم اطلاعات دارین

اول از همه به علاقت ربط داره...بعدم من واسه انتخاب رشته خودم بازار کار برام مهم بود و پرستاریو انتخاب کردم...رشته هوشبری هم از بقیه رشته ها آسونتره ولی میگن استرس شغلیش بالاتره!...اتاق عمل هم دیگه باید بالاسر مریض کنار جراح سرپا باشی چند ساعت و خب صحنه های دلخراش!😐...کار همه ی این رشته ها هم شیفیه...اگه بتونی کار پیدا کنی تقریبا حقوقشون در یک حده...خوبیه هوشبری و اتاق عمل نسبت به پرستاری اینه که دیگه با مریض و همراهش سر و کله نمیزنی...بعدم رشته های توان بخشی  مثل کار درمانی و گفتار درمانی هم بازار کارشون فکر میکنم خوب باشه ولی به روحیت هم بستگی داره...اگه به رتبت میخوره اول از  همه اینا بینایی سنجیو انتخاب کن

دیگه با این اطلاعات خودت فکر کن ببین چه شغلی برات مناسبتره

عزیزم تاپیکای قبلیت رو خوندم نوشته بودی ازمون قلمچی شرکت کردی؟؟

به نظرت برای نتیجه گرفتن تو کنکور شرکت تو این ازمون لازمه؟؟خودتون اگه قلمچی شرکت نمی کردین هم به نظرتون این نتیجه ی خوب رو باز هم میگرفتین؟؟؟

ممنون میشم ج بدین

میشه برام دعا کنین ...گناه دارم😔😔😔😔😔
2706