2733
2739

بهم میگه بچه رو شیر دادی سریع بذارش زمین بغلی نشه.چی بگم؟؟؟ 

نی نیم بدنیا اومد😍 خداروهزارمرتبه شکر. برا سلامتیش میشه صلوات بفرستین؟

اخه بچه چن روزه چی میفهمه از بغلی شدن

لجم میگیره وقتی اینجوری میگه نمیدونم چی بگم ناراحت نشه بی ادبیم نباشه

نی نیم بدنیا اومد😍 خداروهزارمرتبه شکر. برا سلامتیش میشه صلوات بفرستین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بگو باشه و کار خودتو بکن

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
اخه بچه چن روزه چی میفهمه از بغلی شدن لجم میگیره وقتی اینجوری میگه نمیدونم چی بگم ناراحت نشه بی ادب ...

جوابشو نده بگو باشه ولي كار خودتو بكن تا بفهمه نبايد فضولي كنه 

ميشه لطف كنين براي درست شدن كار منو و همسرم يه صلوات بفرستين خيلي ممنون ميشم ❤️❤️
2738

شاید داره کمکت میکنه طفلک.بغلی بشه خودت اذیت میشی.همه چیز که دخالت نمیشه

آموزش خیاطی خانم عمرانی  معادل ۲۳۰ و ۷۵۰ صفحه کتاب رنگی و هدیه ویژه.    کامل ترین و جدید ترین مجموعه آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی‌.    پکیج طلایی آموزش خیاطی از مقدماتی تا پیشرفته و فوق حرفه ای.قیمت پکیج ۳۸۰۰۰ تومان.     ارسال رایگان به کل کشور. .   جهت کسب اطلاعات بیشتر در ت لگرام پیام بدهید ۰۹۳۹۹۵۴۵۸۳۱

واللا من بچما میذاشتم زمین دکتر بهم گفت بچه همیشه بغلت باشه خیلی میذاریش زمین . بچه باید آرامشا تو آغوش مامانش بگیره منم همینکارا کردم اصلا بغلی نشد. اتفاقا بچه هایی که زیاد بغل نیستن به خاطر ترس نبودن مامانشون میچسبن بهش

بگو باشه ارغشو بگیرم دل درد نگیره میزارمش 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤

حرف خوبی میزنه بیچاره مادرشوهرت یکیم ک دلسوزی میکنه عروسا بدشون میاد.بخاطرخودت میگه دوروز دیگه بغلی بشه سنگینترمیشه کمرت داغون میشه الان متوجه حرفش نمیشی بذار بچت ک بغلی شد اونوقت متوجه میشی دلسوزی کرده ن دخالت

میشه برای سلامتی همه ی تودلیا یه صلوات بفرستید
حرف خوبی میزنه بیچاره مادرشوهرت یکیم ک دلسوزی میکنه عروسا بدشون میاد.بخاطرخودت میگه دوروز دیگه بغلی ...

اشتباه ميكنين بچه تازه به دنيا اومده احتياج داره به ارامش و بغل مادر 

ميشه لطف كنين براي درست شدن كار منو و همسرم يه صلوات بفرستين خيلي ممنون ميشم ❤️❤️
اشتباه ميكنين بچه تازه به دنيا اومده احتياج داره به ارامش و بغل مادر 

من نگفتم بچه ک تازه بدنیا اومده رو نباید بغل کرد منظورم این بود حرف مادرشوهرش دلسوزیه حالا نه صرفا برای الانش برای چندماه دیگش فقط مادرشوهرش زیادی زود گفته این راهنماییشو

میشه برای سلامتی همه ی تودلیا یه صلوات بفرستید
2706