2737
2734
عنوان

دیگه نمی کشم....

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 32 پست
هییییییچوقت این فکر اشتباه نکن که کسی که با مادرس مهربونه با همسرشم میتونه مهربون باشه اتفاقا برعکس ...

نه اشتباه نكن آدم مهربون با همه مهربونه فقط زن نبايد خيلي خودش رو قوي نشون بده اينطوري پيام غير مستقيم مي رسونه كه به كمك نياز نداره 

حالا نمیخوام چیزی بگم استارتر ناراحت بشه ولی بچه ها توروخدا باکسی دوست میشید فک نکنید میتونه خوشبختتون کنه‌من خودم یه نفر دوست داشتم ولی نمیدونستم به صلاحم هست باش ازدواج کنمم یانه بخدا همه میگفتن پسرمومنیه.چله عاشورا خوندم گفتم اگه یه صلاحه باش ازدواج کنم اگه نه بایه نفر که خدا وامام حسین بهترمیدونن.باورتون نمیشه توچله فهمیدم اون ادم که دوسش دارم ادم بدیه خداروشکر بهم گفتن ردش کن بره بخدا خیلی ام پولداربودن خانوادش انقودر زنگ زدن من عروسشون بشم گفتم نه.همون موقع شوهرم اومد.خداروشکر ازهرنظرعالیه.بچه ها ازدواج الکی نیس بزارید خدا وامام حسین براتون رقم بزنه باکی ازدواج کنید نه خودتون

همسرم آرامش زندگی من😍😍😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘