2752
2734
عنوان

کسی دکتر زنان مشهد سراغ داره که غیر قانونی جنین سقط کنه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13139 بازدید | 83 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان شما تو وضعیت من نیستین نمیتونین درکم کنین من دارم از دست خونوادم و خونواده شوهرم دیووانه میشم&n ...

توی خونوادمون یکی شرایطش مثل شما بود ولی با تمام سختی هاش پای بچه اش واستاد...

اتفاقا اون بچه الان عزیز هر دو خونواده اس...

بچه تو نکشی

اون هیچ پناهی جز تو نداره 

سلام خوبی منم واسه سقط کجا سراغ داری منم میخام سقط کنم شرایطشو ندارم یه بچه 2ساله ویه ساله دارم الان ...

سلام عزیزم.میدونم سخته ولی شما فرض کن بچه هاتون دوقلو یا سه قلو بودن،میتونستید بگید یکیشونو میخوام و بقیه رو نه.این فرق گذاشتن بین بچه ها نیست.برنامه ی زندگی پس از زندگی رو میبینی؟خیلی قشنگه.یعنی اون طرف با این فرزند سومتون اتصال دارید و تا ابد فرزندتونه.بعد هم بارداری چند ماهی طول میکشه عزیزم.بچه هاتون بزرگتر میشن.از خدا بخواه کمکت کنه و مطمئن باش که میکنه.

عزیزم فوقش اگر واقعا از ته دل نخواستیدش خواهش میکنم نکشیدش،اون هم انسانه و جون داره عزیز.

فکر کن شاید این مخلوق عزیز خدا هدیه ای باشه که خدا به شما داده که اگر نمیخواهیدش،هدیه بدید به یکی از هزاران هزار  زوجی که سالهاست کلی هزینه کردند و غصه ها خوردند ولی فرزند دار نشدند و فرزند شما باعث امید و شادی زندگیشون میشه.

بهترین خوبیها رو براتون آرزومندم

با افتخار ایرانی و مسلمانم.
توی خونوادمون یکی شرایطش مثل شما بود ولی با تمام سختی هاش پای بچه اش واستاد... اتفاقا اون بچه الان ...

وااای یاد دخترم افتادم یعنی از مشکلاتی که قبل از وجود دخترم توی یه سری مسائل که داشتیم فکر میکنم،میبینم وجود دخترم هدیه ای شد که خیلی از مشکلات و اختلافات ناخودآگاه فراموش شد و دخترم شد نقطه ی اتصال خیلی ها.

پسرم هم باز یه جور دیگه.

البته به نظرم خودمون هم باید دعا کنیم و از خدا بخواهیم که خدایا وجود این فرزند رو مایه ی شادی و آرامش و رفع مشکلات کن.دعای پدر و مادر در حق فرزند خیلی نتیجه های فوق العاده ای هم برای فرزند هم والدین و هم اطرافیان داره.

خدایا نسلی سالم و صالح را به هر پدر ومادری که چشم انتظار فرزندند هدیه بده.

عیبی نداره ک‌ بارداری بچه حلالته مگه کار زشتی کردی ک بخوای بندازی قانونن بچته و حلاله اگه نمیتنی عرو ...

یکی توی محلمون خیلی جالب وقتی عروسی کرد بچش هم که توی عقد باردار شده بود بغلش گرفته بود.

انگار که همه به عروس و داماد هدیه میدن میگفت این فسقلی هم هدیه ی خداست به ما و ما هدیه رو پس نفرستادیم.هدیه ی هر کسی رو پس بفرستی ناراحت میشه،هدیه ی خدا که بهترین هدیست نکنه خدا قهرش بگیره.خیلی هم با افتخار عاشق بچشون هستن و نذاشتن کسی بچشونو کوچیک کنه،حتی توی عروسی وقتی بغلشون بود. 

سلام لطفا بگید کسیو پیدا کردید یک ماهه ازدواج  کردم شوهرم معتاد و د ست بزن د ار در اومده طلبه ا ...

شوهرتون میدونه؟شاید وجود این بچه باعث اصلاح پدر بشه و ترک کنه،اگر ترک کنه یقینا خوش اخلاق تر میشه.اگر دیدید شوهرتون هم نمیخواد بچه رو و حاضر هم نیست خودش رو تغییر بده و کسی هم نیست که برای نگهداری بچه کمکتون باشه نکشیدش و هدیه بدید به خانواده ای که سالهاست عاشق بچه اند ولی از بچه دار شدن نا امید شدند.

همونطور که شما ناراحتید که شوهرتون دست بزن داره پس خودتون چطور میتونید بچتونو بکشید؟!

از بهزیستی هم کمک بگیرید راهنماییتون میکنند و بچه رو میسپارن دست یک خانواده ی خوب و مطمئن.

اگر چه امیدوارم به برکت قدم این بچه خدا کمک کنه و شوهرتون تغییر کنه و شرایط زندگیتون بهتر بشه.

سلام منم به ی نفر که صقد کنه نیاز دارم .. شما کسیو دارین که معرفی کنین؟؟ 

منظورتون از سقط کنه یعنی بچه رو بکشه دیگه.

سقط یعنی کشتن یک انسان جاندار کوچک بی دفاع که حتی مادرش هم مدافعش نیست!

من توی زندگیتون نیستم عزیزم ولی خیلی راهها به جز کشتن یه مخلوق جاندار و بی دفاع خدا هست،از خدا بخواه راهشو نشون میده و کمکت میکنه.

اشتباه نکن عزیزم این هدیه خداست حیفه میدونی چند نفر الان آرزو دارن بچه تو رو تو شکم داشتن این کا ...

با این آمار بالای نازایی و مشکلات بارداری متأسفانه زیادند مادران سالمی که بعد از سقط عمدی دیگه هر چی هزینه دادن برای دارو و درمان دیگه یا باردار نشدند یا با هزینه های خییییلی سنگین باردار شدند و این خیلی سخته

نه واقعا نمیتونم خانواده ها دیوونمون کردن  هرزمون دعواس ینی باورت نمیشه با شنیدن این خبر حتی ل ...

یاد مادرم افتادم ولی مادرم خواهرم رو نگه داشت،بعد از سالها خیلیها روشون نمیشه توی صورت خواهرم نگاه کنند از خجالت.

مادرم محکم برای زنده موندن خواهرم ایستاد و ازش ممنونم و برای من یک قهرمانه