2733
2734
عنوان

صرفا جهت درد دل ،از دست شوهرم خیلی ناراحتم دلمو شکوند

| مشاهده متن کامل بحث + 2407 بازدید | 121 پست

شرایط سختی داری متاسفانه منم با نظر بقیه موافقم 

به نظرم صبر کن و بگو حالا که زندگی رو برای من سخت کردی و نمیخوای خرج کنی منم دیگه بچه نمیخوام 

وقتی راحت حرف از طلاق میزنه نباید به فکر بچه باشی 

آرزو میکنم به آرامش برسی

ولش کنا برا این مرد میخای بچه بیاری مطمین باش بچه هم بیاری از بس نمک نشناسه پشیمون میشی 

چرا گذاشتی بابات بده ،بگو برو طلاقم بده بگو من مردی میخام ک پستم باشه نه اینکه سد راهم 

و فعلا منصرف شو از بچه دار شدن بهشم بگو حق و حقوقمو بده طلاق میخام البته الکی بگوها ببین چیکار میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه که نیاری خار میشی کم کم تو رو خدا ببخشید اینو میگم مثل این سرطانی ها هست که کم کم دور و وریاش میگن ب بمیره راحت شه

بچه داشته باشی همه هواتو دارن واست خرج میکنند بچه مهمه خودمون رو گول نزنیم   

2728

مردک روانی،بمیرم‌برات برات صلوات وآیه الکرسی میخونم ان شالله مشکلت حل شه،ذکر یا ودود هم ۱۰۰۱ بار بخون تا اخلاق اون نامرد  کمی خوب شه

مااز طبقه پایین جامعه نیستیم این جامعه اس که چند طبقه روما ساخته  
2740

به نظرم مشکلاتتون خیلی عمقیه بهتر نیست اول حلش کنین بعد بچه بیارین گناه داره طفلک .شما همسرت هنوز مسایل ابتدایی زندگی مشترک و نمیدونه.

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
خدانکنه عزیزم،ممنون

استارتر تنبلی یک مسئله ای هست که روی همه بدن تاثیر میذاره 

بنظرم شما یکبار برو طب سنتی معتبر ... یک دوره تحت نظر باش بعد برو سراغ آی وی اف

تنبلی باعث سردی رحم و... هم میشه . متاسفانه طب شیمیایی فقط مثل یک دستگاه به آدم نگاه می کنه