2737
2739

سلام . ما همسايه مادر شوهرم هستيم . تنها زندگي ميكنه و بچه هاش شبها نوبتي ميان پيشش . شوهر من صبحها قبل از اينكه بره سركار  خواهرهاشو ميبره ميرسونه خونه خودشون در حاليكه خودشون ماشين دارن و شوهر وبچه هاي بزرگي كه رانندگي ميكنن . منم امروز صبح قاطي كردم و شروع كردم به دعوا كه چه دليلي داره كه تو ميرسونيشون . تو مگه كار نداري زندگي نداري . اونم بدتر از من قاطي كرد و قهر كرد . به نظرم امروز صبح تند رفتم . حالا ميخوام از دلش در بيارم . چيكار كنم . چي بگم بهش كه هم قهرش تموم شه . هم خودمو كوچيك نكرده باشم .

شروع رژيم 18 آذر .  71.600 ، 71.400

[QUOTE=101107591]نزدیک هم زندگی کردن همین مشکلات رو داره نمیخواد چیز خاصی بگی.اومد بگو تند رفتم ناراحتت کردم معدرت م ...[

خيلي مشكلات داره . اصلا تمام هم و  غمش كارهاي مادرشه . زيادي بهش ميرسه . من به خدا حرفي ندارم . ولي از حد كه ميگذره .......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بهتره کم کم فاصله بگیری وگرنه همیشه با این دغدغه ها زندگی خواهی کرد دوری و دوستی

هيچ جوره نميشه فاصله بگيريم . همين يه پسره . ولمون نميكنن . اگه ما بريم جايي اونم مياد همراهمون به بهانه اينكه تنهاست . خيلي اذيتم بابت اين مساله 

هيچ جوره نميشه فاصله بگيريم . همين يه پسره . ولمون نميكنن . اگه ما بريم جايي اونم مياد همراهمون به ب ...

خوب پس جسارتا باید از اول بهش فکر میکردی

من در گذشته ی دور چنین موقعیتی داشتم.در واقع عشق اولم.پسر اخر بود.دقیقا بخاطر این مساله با وجود اصرارهای مکرر خودش و خانوادش و حتی خاستگاری در نهایت بهم زدم

چون خودمو میشناختم میدونستم نمیتونم با این قضیه کنار بیام

شما الان دیگه تو زندگی هستی و از قبل شرایط و پذیرفتی.بهتره باهاش کنار بیای و عادت کنی تا زندگی به کامت تلخ نشه و رابطت با همسرت خراب نشه

2738

مرسي از راهنماييت عزيزم .

واقعا منم عاشق بودم و كور . نميديدم اين چيزا رو . اصلا فكر نميكردم يه د رصد بخواد مشكل ساز بشه . 

الان به دخترام گفتم من شماها رو يكي به تك پسر يكي هم به راه دور نميدم .