2737
2734

یه کاربر هست به اسم شبنم انگلیسی بلده و به بچه های نی‌نی‌سایت یاد میده من گمش کردم یعنی اسم کامل کاربریشو به خاطر ندارم فقط شبنم‌شو یادمه فک کنم یه عدد هم بعدش بود لطفا اگه کسی بلده راهنمایی کنه ممنون

دخترم آنا همه زندگیمه😘

والا من فقط خانم shabnam60 دیدم ک ماما هستن نمیدونم زبانم یاد میدن یا ن میخواید سرچ کنید شاید خودشونن

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ي شبنمم داريم بهش ميگيم شبنم اچار 

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

منم میخام زبان یاد بگیرم

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
2738
نه شبنم به فارسی فک کنم مدرک زبان داشت

اها اها فک کردم انگلیسی  شرمنده

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
نه شبنم بود مگه آنجل هم انگلیسی یاد میده

اختیار داری عزیزم ب هرزبون زنده مرده نیمه جان دنیا بهای برات عین بلبل چهچهه میزنم 😂

برای حل مشکلاتم یه صلوات و یه دعای خیرمهمونم کن عزیزممممممممممم🌹
2706