2733
2734

من ۸سال پیش گواهینامه گرفتم وخیلی باذوق وشوق بودم

حیف که اون اوایل چندبار باشوهرم نشستم تو ماشین اینقدراسترس داد دیگه هیچوقت جرات نکردم بشینم

ولی یکی ازحسرتهام توزندگی رانندگی کردنه

وقتی میبینم اطرافیانم که دست چپ وراستشونو بلدنیستن رانندگی میکنن ازخودم بدم میاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ینی هرروز تمرین داشتید؟ منظورم بعد گواهینامه گرفتنه ها, امروز داشتم تمرین میکردم حس کردم چقد سوتی می ...

منم امروز در این مورد تاپیک زدم فک کنم ادم تا تنها نشینه مسلط نمیشه

2731
ینی هرروز تمرین داشتید؟ منظورم بعد گواهینامه گرفتنه ها, امروز داشتم تمرین میکردم حس کردم چقد سوتی می ...

من به جایی نزدم ولی سوتی دادن و خاموش کردن و دنده و نگاه کردن و هماهنگی بین کلاچ و گاز یه زره سخته توی ماشینای مختلفم متفاوته ۲۰۶ یه جوره پراید یه جوره خلاصه همین دیگه بتونی هماهنگ کنی اونارو حواستم به دورو اطراف ماشینت باشه و کنترل روی فرمانت عالی باشه دیگه کاری نداره 

کاربر خاموش بودم 😌🤷🏻‍♀️

آره  ی بار تصادف کردم من ماشین واسه خودم دارم هرروز میرفتم شرکت شوهرم بارفقابیرون شهر بامانم میرفتیم خریدجاهای شلوغ ک ترسم بریزه ودس فرمونم خوب شه 

اولاش همینطوریه ب بعدخوب میشی اگ زیادبشینی

خدایاشکرت که همسرخوبی نصیبم کردی🙏❤
2740
من‌یک سال بعد کاملا مسلط بودم  الانم دو ساله کاملا مسلطم فقط اصلا پارک دوبل نمیکنم میترسم

منم‌پارک دوبل اعتراف میکنم‌بعد اینهمه سال استرس میگیرم ،البته مجبور بشم پارک میکنم‌،با صدتا بسم الله بسم الله

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
بعنی چی که بعد یک سال مسلط شدید یعنی قبلش چجوری بود رانندگیتون?

من شهریور ۹۶ کلاس رفتم 

صفر صفر بودم 

یعنی استارت رو تو کلاس رانندگی زدم 

یک سال بعد کامل مسلط بودم‌

شلوغترین جای شهر

باریک ترین کوچه ها 

دنده چهار 

بدون‌مشکل بودم‌هر ساعت از روز 

من کفشهای آهنی پام کردم 💚 توکل بر خدا ...🙏مهربونا لطفا هر کدوم  ۳ صلوات بدرقه ی راهم کنید🌹🌹 🌹.....سپاس🙏