2733
2734
عنوان

روش از شیر گرفتن بچه ای که شب تا صبح شیر میخوره چیه!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی جیز میکم دعاب جونم کن ب زنای اینجلگفتم انجام دادن دعام کردن بمنم همسایه هام گفتن پیرمن یکسیره شیرت ...

من حتی صبر زرد هم نزدم،لاک سیاه زدم دیگه نیومد سمتش

خیلی هم وابسته بود به سینم

خیلی راحت ولش کرد

قندعسل دارم من😍❤
2731
ی جیز میکم دعاب جونم کن ب زنای اینجلگفتم انجام دادن دعام کردن بمنم همسایه هام گفتن پیرمن یکسیره شیرت ...

اینو من خوندم اصلا خوب نیست آخه میگن سینه مادر بهترین و امن ترین جا واسه بچه اس وقتی یهو ازش شکست عشقی بخوره ضربه میبینن😂😂😂البته اینجوری ننوشته بوداا من چیزی که خودم فهمیدم رو گفتم نوشته بود نباید اعتمادشو از دست بده

شب از خواب بیدار میشه نبات داغ بدم؟ فکر نکنم قبول کنه ب جای شیر

اب جوش با نبات بریز تو شیشه شیرش بده بخوره چون شیرینه خوشش میاد دختره منکه ۲۴ساعته چسبیده بود بهم که قبول کرد و شیرینیش سیرش میکرد میخوابید

❤برای سلامت تو دلمیم یه صلوات میفرستی؟❤
من دخترم۱۴ماهشه شبا برای شیر بیدار میشه البته دوسه باری بیدار میشه .. قبل خواب بش میوه بده ،غذا بده ...

فکر خوبیه مرسی حتما اینکارو میکنم

میشه برای سلامتی نی نیم  صلوات بفرستین  .................................🌷🌷🌷
2740
نه میفهمه قشنگ ولی نمیتونه انتقال بده زیاد باهاش حرف بزن اولی رو چطور گرفتی دقیقا

اولی  خیلی راحت ول کرد خودمم تعجب کردم فکر کنم دستمال گذاشتم روش دقیق یادم نیست گفتم بو شد خدا کمک کرد،۱۰ سال پیش بود دقیق یادم نیست

نگران نباش ، من پسرم بیش از حد به سینه وابسته بود و تا صبح همش شیر میخورد و فقط با شیر خوردن خوابش میبرد، یه شب به سینم ابلیمو زدم و بهش گفتم دیگه شیرم تموم شده و بدمزه شده وقتی خورد دید ترشه دیگه سمتش نیومد اما تا صبح بیتابی و گریه کرد و من تا صبح راه بردمش و بغلش کردم اما بعد سه چهار شب دیگه عادت کرد، فقط باید تو اون مدت صبوری کنی و مقاومت کنی اگه با گریش دوباره شیرش بدی دیگه خیلی سخت میشه از شیر شب بگیریش. دو سه شب اذیت و گریه داره اما تموم میشه نگران نباش

تو دنیای دلواپسی های من فقط فکر تو مثل آرامشه❤️
نگران نباش ، من پسرم بیش از حد به سینه وابسته بود و تا صبح همش شیر میخورد و فقط با شیر خوردن خوابش م ...

دختر منم فقط با شیر خوردن میخوابه،اولی لااقل پستونک میخورد ،رو پا میخوابید،این فقط با شیرخودم 

2706