2733
2734
نه اکستشن همین موهاش رو هم خراب میکنه به هیچ کس پیشنهاد نمیکنم من انجام دادم انگار پولم رو‌ انداختم ...

اگه جای خوب انجام بده حرفه ای بزاره حرفه ای ریمو کنه خیلی ضرر نمیزنه 

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میتونی بری آرایشگاه فر سیم تلفنی کنن برات یا ویو کنن هردوش به مو حجم میده. کنارش از شامپوهای حجم دهنده استفاده کن اگه کم پشتیش دائمیه برو کلا موهاتو ازین مدلایی کوتاه کن که پرپشت تر نشون میده موهارو . در آخر پیشنهادم بهت اینه دنبال روغن تراپی برو برای رویش موهای جدید

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ...زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ...بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤
همین سشوار و اتومو موهاتو خراب کرده 

موهام همیشه اینطور بود بعدا سشوار و کشف کردم یادمه مادرشوهرم اولین بار موهامو دید گفت چرا اومدیم خواستگاری موهات و نشون ندادی اون همه کم پشت نیست که پوست سرم دیده بشه

روغن تراپی چیه میشه یه کم توضیح بدید

یه پزشک طب سنتی برو طبع بدن و طبع سرتو تشخیص بده بعد پیج روغندون توی اینستارو ببین ازونجا باتوجه به طبع سرت بهشون روغن سفارش بده روغنارو هفته ای دو سه بار به سرت ماساژ بده و بعد حمام کن 

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ...زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ...بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤

اول اینکه اتو بدتره موهاتو کم تر نشون میده فر پرپشت نشون میده

دوم اینکه خیلی اشتباه میکنی روزی دو بار حموم؟؟؟بعدم میای سشوار میکشی؟؟مگه پوست سر از چیه؟خب تمام غدد چربیشو از بین میبری ریشه و ساقه موهاتم داغون میکنی به جای اینکه این همه حموم بری و همیشه سشوار بکشی برو ی آرایشگاه بده برات فر دائم یا 6 ماهه بزنن از این فر درشت قشنگا. البته فر ریزم قشنگه بستگی به صورتت و سلیقه خودت داره.اینجوری هم واسه مهمونی قشنگه هم هر روزم قشنگی.فقط ی آرایشگاه خوب برو وه موهاتو نسوزونه

به صورت کشیده میاد ؟

صورتت کشیده هست؟

حالت صورتت چیه؟ گرده؟ بیضییه؟

بعد حالت اصلی موهای خودت فره یا لخته یا موج دار؟

اینا رو بگو بهت بگم

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔
اگه جای خوب انجام بده حرفه ای بزاره حرفه ای ریمو کنه خیلی ضرر نمیزنه 

من رفتم اکستشن تهرانی که همه تعریفشو میکنن کلا واسه مو ضرر داره بعد زود خسته میشی کلی مراقبت می‌خواد هزینش زیاده واسه من1500خرج برداشت یه ماه بعد در آوردم کلی موهام رو‌خراب کرد

مرد  مــندستانت که.... مال مــن باشد....هیچ دستی مــرا ... دست کم نمی گیـــرد....🌹
2706