2737
2739

خانما من موهام خیلی کم پشته مجبورم هر بار که میخوام حتی یه دور همی ساده برم ،برم ارایشگاه سشوار بکشه چون خودم تو خونه میکشم موهام چون نرمه خیلی زود حالتش و از دست میده حتی تو خونه روزی یک الی دوبار میرم حموم سشوار میکشم اگه اینکارو نکنم موهام میچسبه به سرم😢😢😢هفته آینده یه تولد دعوت شدم تالار که از طرف خانواده همسرم هستش حالا میگم اگه برم آرایشگاه اتو مو بکشه به نظرتون چطور میشه؟پیشنهادی دارید  لطفا بهم بگید

کم پشت تر نشون میده 

اکستنشن کن

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتو بكشه بيشتر ميچسبه به كلت كه

ويو مورو پر نشون ميده 

يا اينكه شنيون كن 

فر هم خوب ميشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728

اکستنشن کن راحت شو اگه هزینه اش برات مهم نیست 

اگه نه هم شب برو حموم نرم کننده هم نزن شونه هم نکن و باز بزار و بگیر بخواب صبح ک پامیشی یه پفی کرده ک نگو و خیلی پرپشت نشون میده

بعدش شونه کن و حتمااااا ویو

الهی به امید تو❤
2740
اتو بكشه بيشتر ميچسبه به كلت كه ويو مورو پر نشون ميده  يا اينكه شنيون كن  فر هم خوب ميش ...

شنیون دوست ندارم . چون یه تولده فامیل درجه یک هم نیستم به نظرتون برم چند تا شاخه مواضافه کنه دم اسبی ببندم جلو هم سشوار بکشه

من جاي شما بودم موهامو كوتاه نگه ميداشتم يه مدل خوشگل با چتري قشنگ چون مورو پر پشت تر نشون ميده و حالت دار تر و موهاتونم تقويت ميشه ولي كلا به مو نرم كم پشت اتو نمياد بايد فري چيزي كني

کم پشت تر نشون میده  اکستنشن کن

نه اکستشن همین موهاش رو هم خراب میکنه به هیچ کس پیشنهاد نمیکنم من انجام دادم انگار پولم رو‌ انداختم دور😣

مرد  مــندستانت که.... مال مــن باشد....هیچ دستی مــرا ... دست کم نمی گیـــرد....🌹
نمیتونم الان اونقد هزینه کنم میگفتم برم اتو بکشه بعد چند تا شاخه مو اضافه کنه

آره فکر خوبیه 

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           
2706