2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پوستم خشک شده

خوشکلتر شدم

3ماه اول حالت تهوع گاهی

فشارم اوایل همش پایین بود

عاشق شوری وترشیم جدیدا شیرینی هم میخورم

رنگ ادرارم روشنه

بچم دخمله

اصلا ب حالات نیست هر بدن با بدن دیگه فرق داره

ما بد،تو از خوبیات بگو شرمنده شیم..
2731
هیچ کس دور و برمون دختر نداره همه پسررر منم از اول ازدواج لباس پسرونه خریدم حسم بود البته میگن برع ...

نکنید از این کارا ،یکی از دوستام هم همین جوری بود اونم دختر شد ،برکت خداست فرقی نمیکنه

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
الان رنگ ادرارت روشنه یا تیره؟

عزیزم ارتباطی نداره.اول بارداریم ادرارم بشدت گمرنگ بود مثل اب.بهم دارو میدن میخورم بااینکه اب فراوون میخورم زرد تیره هست.

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
2740

خانما 

من هیچ علائمی ندارم

ولی اوایل بارداری ک  نمیدونستم حاملم نسبت به ترشک و لواشک علاقم بیشتر شد و حدودا یه هفته مصرف ترشکم نسبت به قبل رفت بالا. 

پامم نه داغه نه سرد. رنگ ادرارم مثل همیشه.

هرچی هم میبینم هوس میکنم بخورم و فقط به بار برام جذابه. 

حالا کسی میتونه بگه احتمال چی بیشتره

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
رنگ ادرار من روشنه

پسره،هیچ علائمی نباشه تمایل خاصی به چیزی نباشه پسره من هر دو رو تجربه کردم

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
واقعا ازکجااینجوری ماهرانه تشخیص میدی

هر دو رو دارم،علایم هم کاملا متفاوت بود

2706