2733
2739
عنوان

ی حسی بهم میگه........

| مشاهده متن کامل بحث + 758 بازدید | 82 پست
نتیجه گیریت درسته. ای کاش منم شوهرم خیلی کارا برام کرده از جونش مایه گذاشته ولی چه فایده که خراب کر ...

من نمي دونم مشكل شما رو البته، ولي ميرم تاپيكاتو مي خونم حتما. اما اما همين الان ميگم از نظر من همه چيز در مورد همسر (چه مرد، چه زن) بخشيدني و قابل جبرانه جز خيانت!

اميدوارم مشكل شما هم هر چه هست به زودي حل بشه و بياي اينجا از آرامشت بگي🙏

😐فتبارک الله احسن الخالقین واسه افرینش خانواده و همسر شما 😐عزیزم همه که مثل هم نیست همه دنیا هم خوب داره هم بد و این که بگیم چه مرد و چه زن بی عیب هستن دروغ

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا بنظر من همشون توطئس😂

چون حسم میگه همه چیز برنامه ریزی شده اس

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
درسته دوست عزيز! راستش منم خودم اولش با خوندن كامنت شما اعتراف مي كنم كه قضاوت كردم! ولي در كل صحيح ...

مردای اطراف من معتاد و خیانتکار نیستن.بی محبت و بی عاطفه هستن.مثل بابام و برادراش یا دایی هام و پدربزرگام.همه از دم بی محبتن.سالی یه بار زنگ نمیزنن به من.شوهرمم خوب بود ولی دیگه ازش بدم میاد از دیشب.بازم واسه همه ارزو دارم مردای اطرافشون خوب باشن و حرفای من و امثال من واسشون خنده دار باشه

2728

اینجور مرد ها وجود دارن .. مثل ازدواج های اجباری .. یا مثل چند تا از اطرافیان من حتی بدتر ازینی ک اینا  میگن .. 

اما مرد های خوب هم زیاد هست .. مثل شوهر من 😍

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

من هميشه ميگم آدم ميره اينستاگرام اعتماد به نفسش له ميشه از همه نظر انقدر كه همه چيز زندگي مردم گل و بلبله از ظاهر و وضع مالي و رابطه عشقولانه با همسر بگير تا الي آخر. برعكسش مياي ني ني سايت فقط خداروشكر مي كني به خاطر همه چيز زندگيت انقدر كه همه چيز تلخ و سياهه و همه از مشكلاتشون ميگن!!

كلا نبايد دنياي مجازي رو خيلي جدي گرفت!

2738
ن عزیزم!! وقتی میبینین روی خودتون و زندگیتون اثر میزاره ن!!! یا حداقل سعی کنین توی تاپیک های مفید ...

راس میگی باید کمتر بیام اینجا همسرمم خیلی حساسه دوس نداره کاری کنم ک زندگی و رابطمونو خراب کنه

یبار داشتم ی رمان میخوندم راجب خیانت بود کتابو از دستم گرفت و پرت کرد تو سطل آشغال

فَـرق‌داری‌با‌هَـرکِسی‌کِ‌دورَمِه‌جٰـانانَم؛)💛😍
اصلا درست نیست حرفتون بعضیا مثل خوده من میان اینجا چون می بینن اکثرا خانومن و ازدواج کردن دردو دل می ...

عزیزم تاپیکای خیانت و ... که همشون درددل نیست

مثلا طرف اومده میگه خانوما امروز از زن همسایه مون فلان کارو دیدم..بعدم ی تیتری براش میذاره ک حتی اگه نیای تو هم مشخصه داستانش چیه...

بحث درد و دل نیست خلاصه

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
مردای اطراف من معتاد و خیانتکار نیستن.بی محبت و بی عاطفه هستن.مثل بابام و برادراش یا دایی هام و پدرب ...

البته معتاد و خيانتكار رو من فقط به عنوان مثال گفتم خدايي نكرده منظورم به مرداي اطراف شما نبود!

ی روز فقط بشین تیترا رو نگا کن چنددرصدش داره بذر بدبینی رو پخش میکنه. چنددرصدش قبح شکنیه....

میاد داستانی از یه رابطه ممنوعه میذاره اصلا از طرز تعریف کردنش مشخصه دروغه بعد اخرشو خوب خوب تموم میکنه...

یا بعصسا میان قشنگ در لفافه اموزش ی سری مسایلو میدن...اینجا از هرسنی هست متاسفانه و از هرجای ایران...

یکی بیاد از خوبیاش بگه با لحنای بد و فوشایی ک نصفشو بلدنیستیم باطرف حرف میزنن کلا میفرستنش گوشه عزلت...

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
راس میگی باید کمتر بیام اینجا همسرمم خیلی حساسه دوس نداره کاری کنم ک زندگی و رابطمونو خراب کنه یبار ...

حالا چه علاقه ای داری شما به این موضوع خیانت😎

2706