2737
2734
لابد بعدش آب می‌کشیدن میخوردن 

بخدا جدی میگم

کف دستشویی سرتاسر گلبرگای گل رز کفم مقداری اسمارتیز توی توالت فرگی هم ژله و پاستیل

من زیر و بم پیامامو دادم دیدی . ببین اون هم میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حیف پاستیل و ژله😕😕😕

اره به مولا

ی عده دارن از گشنگی میمیرن یعده اینطور خوش خوشانشونه و خوراکی هارو به گگگگند میکشن

من زیر و بم پیامامو دادم دیدی . ببین اون هم میده
تزئینات به کنار دستشوییش چرا انقدر داغونه😑😑😑😑

بنظرم خواسته داغونی دسشویی رو با تزییناتش بپوشونه بنده خدا

ولی اخه دسشویی چیه که دیدن داشته باشه 

عجیب تر از این عروس ،اون مهمونایی ان که میرن داخل توالت و تزییناتشو ببینن و بررسی کنن!

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
من اصلا نمیدونم‌این تزیین جهیزیه چیه جدیدا مد شدهه!!!واقعا ضایعس بابا شماهرچی خریدید به خودتون مربو ...

عزيزم تازه مد نشده از مد رفته اين تزيينها تو دهه هشتاد مد شده بود كه مرغ رو تو يخچال لباس ميپوشوندن من عروس دخه هشتادم نزاشتم تو جهازم از اين چيزها درست كنند مامانم تا سه چهار سال ميگفت كه ارزو به دلم موند جهازتو تريين كنم الان ديگه از مد افتاده فقط تو روستاها و شهرهاي دور افتاده همچين چيزهايي ممكنه باشه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2738
بنظرم خواسته داغونی دسشویی رو با تزییناتش بپوشونه بنده خدا ولی اخه دسشویی چیه که دیدن داشته باشه&nb ...

والا

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
نه جدی میگم شمع روشن با بوی چاه دسشویی ترکیب خطرناکی دارن

امتحان کردیا شیطون😉

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
یه دست به سرامیکای دستشویی میکشید لازم به کردن بادکنک تو سوراخ دستشویی نبود😑😑😑 من هرگز نذاشتم کس ...

واقعا منم نمیفهمم چرا یه عده آدم باید بیان وسابلتو ببینن!!!

نمیدونم کی میخواد این رسمای مسخره از بین بره

یه دست به سرامیکای دستشویی میکشید لازم به کردن بادکنک تو سوراخ دستشویی نبود😑😑😑 من هرگز نذاشتم کس ...

منم همین طور عزیزم

هیچ چیز رو تزیین نکردم همه وسایل سرجای خودش چیده شد

بهترین جهیزیه هم گرفته بودم

هیچ کس هم نیومد جهاز منو ببینه

بعد چندوقت هرکس دوس داشت زنگ میزد میومد خونمون 

کسی نرفت کابینتامو باز کنه کمدامو باز کنه ببینه چی دارم و چی ندارم

من هرچی خریدم برای دل خودم خریدم برای اسایش و‌رفاه خودم خریدم چرا باید به نمایش بذارم مردم بیان نگاه کنن و اظهارنظر کنن

اره به مولا ی عده دارن از گشنگی میمیرن یعده اینطور خوش خوشانشونه و خوراکی هارو به گگگگند میکشن

واقعا، مردم ما به جای پیشرفت فرهنگی عقب گرد میکنن جوری که بزرگترین دغدغه زن ما شده جهاز و سیسمونی و طلا و لباس، بعدم خرج کردن واسه ظاهر به شکلی که جیب شوهر خالی بشه ارجشون بالا بره!!!!

از وضع دستشویی معلومه بودجه واسه خونه بهتر نداشتن اما همچنان به چرندیات اهمیت میدن

2706