2752
2734
خب قبلش مشاوره رفتید؟ یا با هم صحبت کردید ک روحیات هم دستتون بیاد؟

مشاور قبول نداره عزیزم زیر بار مشاوره رفتن نمیره عزیزدلم

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

٣٣ سه سال عزيزم

خب شما 3 ساله ازدواج کردین عزیزم 

تجربه منی که 17 ساله ازدواج کردم مسلما از شما بیشتره.  البته مسئله ای که گفتم در مورد همه صدق نمی کنه و بقول دوستمون استثنا هم وجود داره 

من بطور کلی اینو می دونم که زنی که یک حامی بعنوان شوهر داشته باشه خوشبخت تر از زنی هست که خودش نقش حمایت کننده داشته باشه و شوهرش نقش حمایت شونده 

البته این فقط یک طرف ماجراست و خیلی مسائل دیگه خم دخیل هست تو خوشبختی 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2731
مشاور قبول نداره عزیزم زیر بار مشاوره رفتن نمیره عزیزدلم

ای بابا :(((

تو این دنیا هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست ✨🙂🕊... بهم بگو غزل 🤍چندتا زخم رو نادیده گرفتی فقط به خاطر اینکه اونی که چاقو دستش بود رو دوست داشتی🖐🏻🙍🏻‍♀️
پرسیده بودم چند سالته گلم ؟؟؟اختلاف سنی تون از چهره هاتون مشخصه یا نه؟؟؟و اینکه خانواده هاتون مشکلی ...

من ۲۸ سالمه نه اصلا معلوم نیس چون همه میگن سنتو نگو چون معلوم نیس من بزرگترم نه خانواده هامون اصلا مشکل نداشتن

شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒
خب شما 3 ساله ازدواج کردین عزیزم  تجربه منی که 17 ساله ازدواج کردم مسلما از شما بیشتره.   ...

حرفات خیلی بهم ارامش داد عزیزم ازت ممنونم 😚

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔
خب شما 3 ساله ازدواج کردین عزیزم  تجربه منی که 17 ساله ازدواج کردم مسلما از شما بیشتره.   ...

عزيزم تجربه شما درخصوص زندگي متاهلي خودتون و همسرتون هست و خيلي شخصي هست ،منم سنم كم نيست و قطعا علاوه بر زندگي خودم زندگي ديگران هم بررسي ميكنم ، و نظرم همون هست كه خدمتنون گفتم من خوشبختي رو صرفا در حمايت شوندگي نميبينم و بلعكس در مفيد بودن و مورد اعتماد عقلي بودن همسرم ميبينم . مورد با عقايد من هم بسيار زياد هست و در كل به روحيه تحصيلات فرهنگ و خيلي پارامترهاي ديگه داره.

اره ولی بعضیا اولش خوبن بعد عروسی شخصیتشونو نشون میدن

خداییش یه طرف قضیه خودمونیم دیگه !!!یعنی ما خوب بودیمو اونا یه دفعه بد شدن؟؟؟؟نمیشه یه طرف رفت به قاضی ولی به نظر من تو ۹۰ درصد مقصر خانمها هستن البته نظر شخصیمو گفتم 🙄

2706