2752
2734
عزیزم چی استفاده کردی  که چاق شده؟من میخوام صورتم پر بشع چکار کنم

نمیدونم گلی جون

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شب ها میزدی؟باعث باز شدن منافذ پوست نمیشه؟

هروقت بیکار بشم میزنم یک ربع باید ماساژ بدی بعد سه ساعت با کمپرس اب یخ بشوری من پوست خشکی دارم نه جوش نزدم خداروشکر ولی اکه پوست چرب باشه احتمالش هس

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
من خیلی لاغر شدم بخاطر شیردهی ب پیشنهاد چن نفر رفتم شیره انگور و جوانه گندم خریدم میگن برا صورت عالی ...

تو شیر دهی ضرری نداره؟ منم خیلی لاغرشدم

دلم را کسانی شکستن که هرگز دلم به شکستن دلشان راضی نمیشد،😭😭😭😭چرا کشتیش؟؟؟ آقای قاضی من نکشتمش خودش از حسودی مرد😀😀😀😀😀
من خیلی لاغر شدم بخاطر شیردهی ب پیشنهاد چن نفر رفتم شیره انگور و جوانه گندم خریدم میگن برا صورت عالی ...

جوانه گندما با چی بخورم؟

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما...
هروقت بیکار بشم میزنم یک ربع باید ماساژ بدی بعد سه ساعت با کمپرس اب یخ بشوری من پوست خشکی دارم نه جو ...

عزیزم منم پوستم خشکه ضدآفتاب چی استفاده میکنین؟من به خاطر پوستم که خشکه کل اعتماد به نفسما از دست دادم چه مراقبت هایی انجام میدین

هروقت بیکار بشم میزنم یک ربع باید ماساژ بدی بعد سه ساعت با کمپرس اب یخ بشوری من پوست خشکی دارم نه جو ...

با آب شیر منظورتونه؟

عزیزم منم پوستم خشکه ضدآفتاب چی استفاده میکنین؟من به خاطر پوستم که خشکه کل اعتماد به نفسما از دست دا ...

من ضد افتاب نمیزنم معمولا نرم کننده هایی رو میزنم ک توش از ویتامین ایی داشته باشه اها یدونه نرم کننده ی خیار هم گرفتم ویتامین ایی و خیار باعث پر شدن صورت میشه 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
من با ماست میخوردم حتی میتونی با ماست بزاری رو صورتت مثل ماسک پوستت سفید میشه

عزیزم برا شما تاثیر داشت؟آخه خیلی بد مزه هس

بعد چن مدت اثر کرد

آخه من خیلی شکم پهلو دارم بخورم شکم پهلومم بزرگ میشه میخوام فقط صورتم چاق بشه چ کنم

عزیزم این حرف رو کسی داره بهت می زنه که خودش درگیر لاغری صورته و دوره های کامل رژیم درمانی رو گذرونده (هیچ ماده ای هیچ ماده ای در دنیا وجود نداره که به شکل انتخابی فقط یک قسمت از بدن رو چاق کنه)یعنی تو به چربی در بدنت نمی تونی مسیر بدی. تمام خوراکی هایی که صورت رو چاق می کنه روی کل بدن تاثیر میگذاره. مگه از راه های مصنوعی مثل تزریق چربی استفاده کنی

من ضد افتاب نمیزنم معمولا نرم کننده هایی رو میزنم ک توش از ویتامین ایی داشته باشه اها یدونه نرم ...

اسم نرم کنندت چیه عزیزم؟یعنی بیرون کرم نمیزنی؟

2706