2737
2739
عنوان

یعنی واقعا شماها تو غذاهاتون(مخصوصاماکارانی) سویا استفاده نمیکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40844 بازدید | 1198 پست

منم گوشت میریزم از وقتی شنیدم البته مقدار گوشتمم کم اما بهتر از تراریخته است 😐😐 خدا لعنتشون کنه این تراریخته نمیدونم چی بود کم گرفتاری داریم حالا باید بیفتیم تحقیق ببینم چی درست جی غلط

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نی نی سایتم سرزمین عجایبه یه موقه عکس خونه و خریداشون و لوازم ارایششون میزارن همه لاکچری ادم از زندگ ...

آخ قربون دهنت! اصلا انگار گوشت اختراع نشده هنوز! مثل بقیه تاپیکا که در مورد قد باشه همه قدا بالای ۱۷۵. در مورد فقر و نداری باشه همه الیور تویست. در مورد طلا باشه همه النگو تا کتف. در مورد دوست پسر باشه همه آفتاب مهتاب ندیده و قدیسه‌. نی نی سایته دیگه. فقط باید بخونی و رد شی. آدما پشت صفحه تلفن می تونن هر نقشی رو بازی کنن. 

2731
خخخخ دقیقا جالب تر از همه اون کاربری بود ک گفت اونایی ک میگن سویا نمیریزن حتما آبدوغ خیار میخورن کب ...

من به خدا کم خودم میزارم ولی گوشتو حذف نمیکنم به هیچ وجه خودم کم خونی دارم بچه شیر میدم بچه اولم سه سالشه غذای درست حسابی باید بخوره ما ایرانیا یادگرفتیم انقد توقع خودمونو بیاریم پایین که پس فردا دنبال یه چیزی میگردیم جایگزین سویا کنیم 

من دوکیلو دونه سویا ابلیمویی خریدم باردارم یعنی نخورمشون؟ تراریخته بودنش تایید شده س؟ کدوم منب ...

دختر خاله م دکتر تغذیه ست تاکید میکنه سویا نخورین 

آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار🧘‍♀️بحران ندیدن تو را من چه کنم😢😢
2740

امروزه تشویق به مصرف سویا در جهان از طرف دو جریان تحریک و تشویق می شود:
هم وطن ! کنجاله سویا یعنی تفاله سویای دستکاری شده ژنتیک که روغن آنرا گرفته و برای استفاده در صنعت غذای دام تهیه شده است نه برای خوراک انسان مسلمان.

.جریان سوداگر صنعتی که همچون کمپانی جنایتکار مونسانتو واقع در کالیفرنیا آمریکا از امتیازات تولید و انحصار سویا در جهان سود می برد و نیز کارخانه هایی که با برچسب پروتئین بالا سعی در فروش تفاله سویاهای روغن کشی شده دارند.

من دوکیلو دونه سویا ابلیمویی خریدم باردارم یعنی نخورمشون؟ تراریخته بودنش تایید شده س؟ کدوم منب ...

عزیزم اگه اشتباه نکنم اسمشونو پروفسورکرمی داخل پیج اینستاشون موادغذایی تراریخته رو اعلام میکنه پشت محصولاتم نوشته شده تراریخته،فکرمیکنی همه محصولات ارگانیک وسالمن 😞روغن کلوچه نون تست وخیلی چیزای دیگه دستکاری ژنتیکی شده 😭

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️

سویا عامل نازایی و ناباروری

تحقیقی در سال ۱۹۹۲ نشان داد مصرف شیر سویا برای زنان میتواند به اندازه قرص های ضد بارداری از باردار شدن جلوگیری کند!

همچنین یک مطالعه در سال ۲۰۰۸ نشان داد تعداد.این یعنی احتمال باروری کمتر!

این دونه های سویا که شما خریدی فکر نکنم تراریخته باشه سویاهای بسته بندی که تو شرکتا تمام روغنش گرفته میشه و تفاله رو میدن بیرون ارزش خوردن نداره

زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.
2706