2733
2739
[QUOTE= 101006662 ]چه ربطی به دارندگی داره.اصلا بحث پولو بیخیال.حتی دیده شده از کیفیت لوازم مصرفی مث ...

ببین تو هردو حالت کار قشنگی نیست.حالا دیگه عرف شده و میخرن ولی واقعا عمیق بهش فکر کنی بیشتر عقده گشایی هست.یا به اصطلاح میخوان کم نیارن از فامیل.پولو خیلی شیک تر میشه خرج کرد

حالا همه قانع شدن وسیله زیاد خریدن کار بدیه  در وهله باید قانع بشن خرید وسیله برای بچه وظیفه م ...

واقعا.بخدا بعضی رسمهای ما بعد اینهمه سال هنوزم پابرجاست.با اینکه هممونم میدونیم اشتباهه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=101007716]ببین تو هردو حالت کار قشنگی نیست.حالا دیگه عرف شده و میخرن ولی واقعا عمیق بهش فکر کنی بیشتر عقده گشا ...[/QUOTE]

اره موافقم

مد شده عكسهاي اينستاگرامي از جهيزيه و سيسموني

وسايل ديگران رو ميبينن به قول شما نميخوان كم بيارن ميرن عينش رو ميخرن

خدانكنه چيزي مد بشه فقط....

واقعا.بخدا بعضی رسمهای ما بعد اینهمه سال هنوزم پابرجاست.با اینکه هممونم میدونیم اشتباهه

اره حتی خانواده پسر میدونن اشتباهه اما برای اینکه پررو بازی در بیارن و حرفی برا گفتن داشته باشن میگن وظیفه خانواده دختره 😂😐

2728

درست ميشه

من چشمم ب نسل جديد روشنه

ايشالا ٢٠ سال ديگه ور ميفته

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
احتمالا رفتی دیدن سیسمونی کسی همه چی داشته همه ام تعریف کردنحسودی کردی اومدی تاپیک زدی😂😂

شایدم دلش سوخته برا این همه فقر فرهنگی گفته یه تاپیک بزنم دو نفرم چشمشون باز شه غنیمته 😒😒😒😒

2740
شایدم دلش سوخته برا این همه فقر فرهنگی گفته یه تاپیک بزنم دو نفرم چشمشون باز شه غنیمته 😒😒😒😒

شما غنی😂

فرهنگ درست اینه که هرکسی سرش تو زندگی خودش باشه نه تو ..دیگران

هرکسی خواست زیاد میخره نخواست نمیخره 

کلاهم نخواست اصلا بچه هم نمیاره

استاتر جان من تو سیسمونی همه چی همه چی داشتم ولی ماشین شارژی بزرگ هارو نداشتم انقدر از مادرشوهرم تیکه شنیدم😥😥

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
احتمالا رفتی دیدن سیسمونی کسی همه چی داشته همه ام تعریف کردنحسودی کردی اومدی تاپیک زدی😂😂

نه والا😂تو اینستا یه پبجه اسمش otaghe kodske shoma عکسای اونو دیدم بعضیاش خنده دارهرواقعا.اصلا حسادتمو برانگیخته نکرد

شما غنی😂 فرهنگ درست اینه که هرکسی سرش تو زندگی خودش باشه نه تو ..دیگران هرکسی خواست زیاد میخره نخ ...

فرهنگ درست اینه که اشتباهات همو ب هم بگید شاید یکی متوجه رفتارش نیس اما کسی که نمیتونه فکرشو تو سر دیگری فرووو کنه 

فرهنگ درست نمیگه انتقاد کردن ناپسنده  ولی خب میگه تهمت زدن و توهین ب دیگران کار بدیه حتی از نظر اسلامم امر بمعروف واجبه 

من جای اسی بهم برخورد ایشون نه قضاوتی کرد نه توهینی فقط نقد کرد 

به نظر من یه چیزی که مهمه خود بچست اگر بچه از همون اول همه چیز داشته باشه دیگه ذوقی براش نمیمونه مثلا فکر کن ماشین برقی رو یوقت دیگه بعدا که بزرگتر شد و همچین چیزی رو میشناسه بخری خیلی بیشتر ذوقشو میکنه و انگار از شما متشکر میشه.ولی الان فکر میکنه همه چیز باید همیشه براش وجود داشته باشه ما باید قناعت رو هم به بچهامون یاد بدیم باید بدست آوردن چیزای جدید رو یادشون بدیم.

استاتر جان من تو سیسمونی همه چی همه چی داشتم ولی ماشین شارژی بزرگ هارو نداشتم انقدر از مادرشوهرم تیک ...

مادر شوهر بیشعور مطمیننننن باش ماشین شارژی بزرگم داشتی باز یه تیکه دیگ میگف

دیدم ک میگم

2706