2733
2739
عنوان

شما بودید خواهر شوهرتونو میبخشیدید ?

| مشاهده متن کامل بحث + 6037 بازدید | 211 پست
گفتم این میوه ها چی بود اوردید خب نمیاوردید بهترازاین بود که ابنجوری سکه یه پولم کنید جلو خونوادم&nb ...

خواهر شوهرت خیلی پسته    از تو هم متنفره..

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
 تقصیر شوهرت بوده . باید خواهرشو ادب میکرد

اره بابا شوهرش همه جا عین ماست فقط نگاه میکرده

میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حالا حالاها تموم نشده هاااا  کاش هیچوقت اونروزارو نمیدیم  این از شب عیدم  تاحالا چ ...

خیلی از کاراشو بخدا حوصلم نمیگیره تایپ کنم خیلی اذیتم کرده خیلی 

حالا شب حنابندون که اونجوری خون بپاکرد وفلان عوض اینکه دستگیرمون باشه تومراسمات بزرگ فقط سنگ انداخت جلومون, حالا فردا توعروسی تالار چونکه خانواده شوهرخودش دعوت بودن اومده منوببوسه 

چه بوسه تلخی 

تو فیلم عروسیمون کلا همه چیز بده همه از هم برسون میاد همه قهرن منم حتی دلمم میخواد نگاه کنم باز بخاطر یادآوری اون عذابا نگاه نمیکنم 

خواهش میکنم هرکسی امضارو دید برای سلامتی و آرامش و خونه دارشدنمون دعا کنه منم دعا میکنم واسه همتون😍😘 
2740

چقد عفریتس این خواهرشوهرت!!!!!

و صد در صد مقصر شوهرته

اگه دوبار میزد تو دهنش دفعه سوم جرات نمیکرد نظر بده

نه اینکه مثل ماست همش چشمش به دهن خواهرش باشه

دختر قشنگم❤بارانِ من❤تو بهترین معجزه خدایی واسه من و بابایی بعد از ۸ سال❤خدایا شکرت❤
مادرم اصلا راضی نبود حتی داشت خفم میکرد که با اینا ازدواج نکنم  ولی من چون دوسش داشتم جلو همه ...

هیچ وقت از خانواده شوهرت بدگویی پیش همسرت نکن...چون تو میشی بده و طرفدار اونا میشه..با سیاست ازشون تعریف کن گاهی  چون اینطوری اگه چیزی گفتن همسرت طرف تو رو میگیره....بلانسبت بخاطر هر ننه قمری هم زندگیت رو تلخ نکن...

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

من که تولد سالگرد ازدواج و غیره مهمونی و این چیزا با خانواده خودمیم با اونا زیاد در ارتباط نیستم خونمم دعوتشون نمیکنم عین یه فامیل دور،صمیمیم نیستم ینی شوهرم اجازه نمیده باهاشون خودمونی بشم،دوریو دوستی با اینجور آدما باید اینجوری رفتار کرد

2706