2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم من مراقبت از بارداریمو تحت نظر ایشون و مامای حرفه ایشون خانوم دوستی بودم و سزارین هم همچنین بارداری من خیلی مشکلات داشت و پرخطر بود با وجود تبحر ایشون سالم گذروندم تمام مدتی که مطب میرفتم والا فقط افرادی با هدیه و گل که براشون میاوردن میدیدم و همچنین مریض هایی از کشورهای دیگه.اگه شرایط مالیشو داری حتما پیش ایشون برو ارامشی که به بیمار میده هم بینظیره.من زایمان زودرس داشتم موقع عمل ازشون پرسیدم بچم زنده میمونه؟با اینکه محال بود و هر دکتری بود میگفت با خداس و توکل کن و این حرفا دکتر فقط یه جمله گفت پس چی معلومه شک داری؟من اگه یه بچه دیگه هم بخوام قطعا میرم پیش خودش😍😍😍😍

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟
مممونم عزبزم ivf كه نشودي

نه گلم یه کیست درموئید داشتم که مثل بمب ساعتی تو رحمم بود احتیاج به پزشک حاذق داشتم دکتر موقع سزارین شر اونم کم کرد😁 یه ملسه خودت بری گیفهمی من وقتی سزارین شدم دلم برا دکتر تنگ شده بود افسردگی گرفتم بس که مثل یه دوست کنارم بود هر لحظه

2738
نه گلم یه کیست درموئید داشتم که مثل بمب ساعتی تو رحمم بود احتیاج به پزشک حاذق داشتم دکتر موقع سزارین ...

اگه در طول بارداري مشكل داشته باشي راه تماسي هست مثلا شب در ارتباط بوذ

عزيزم وقتي باردار ميشي اگه مشكلي داشته باشي شماره موبايل يا دسترسي هست كه در جريان دكتر بزارن

اره عزیزم دکترشماره موبایلشو به همه مریضاش میده مامای مطب هم شمارشو میده ت لگرام و اینستا هم جواب میدن من ساعت سه نصف شب زایمان زودرس داشتم فقط بهشون ویس دادم وقتی رسیدم بیمارستان دکتر زودتر از من اونجا بودن در کمال ارامش خدا خیرش بده الاهی   

اگه در طول بارداري مشكل داشته باشي راه تماسي هست مثلا شب در ارتباط بوذ

اره عزیزم جوابتو دادم.فقط یه مشکل هست اونم شلوغی مطب و مریض هایکشور های مختلف که اونم نشون از کاربلد بودن پزشکه

اره عزیزم دکترشماره موبایلشو به همه مریضاش میده مامای مطب هم شمارشو میده ت لگرام و اینستا هم جواب می ...

خيلي ممنونم خيلي ارومم كردي،من شكم اولم بارداي خارج رحمي بود ميخوام تحت نظر دكتر نصر باشم 

خيلي ممنونم خيلي ارومم كردي،من شكم اولم بارداي خارج رحمي بود ميخوام تحت نظر دكتر نصر باشم 

شک نکنجواب میگیری من هیچ دکتری رو جز نصر قبول ندارم ولی خب بیمارستان گاندی عملمیکننیکم هزینه برداره که خب می ارزه.همینجا تگم کن میام گلم کمک خواستی😘

2706