2737
2734
تورو خدا تنهام نزارین تا باباش زنگم بزنه پیشم بمونید خونه با دختر ۵۰ روزم تنهایم کنارم باشید براش دع ...

برات ایه الکرسی میخونم عزیزم نگران نباش..ان شاالله که صحیح و سالم میاد خونه

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تورو خدا تنهام نزارین تا باباش زنگم بزنه پیشم بمونید خونه با دختر ۵۰ روزم تنهایم کنارم باشید براش دع ...

چرا خودت نرفتی پس پیسش الان ب مادر خیلی احتیاج داره اون بچه

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
2731
2740
اسی جیگرم کباب شد چه شرایطی سختی چه خانواده های بدی چقد نامردن اخه الان دست گیرت نیستن فردا به چه در ...

گاهی وقتا واقعا ادم دستو دلش از همه جا بریده من خیلی تو این شرایط بودم همه نزدیک بودن اما انگار تو یه دنیای غریب گیر افتادم اما خدا همیشه هوامو داشته و کنارم بوده

برسه روزی که منم تیکر بزنم

گریم گرفت عزیزم ان شاالله صیح و سلامت میاد کنارت براش حمد میخونم 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

خانوما میخواین پر بازدید شه چت کنید منم صلوات فرستادم براش

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
اسی جیگرم کباب شد چه شرایطی سختی چه خانواده های بدی چقد نامردن اخه الان دست گیرت نیستن فردا به چه در ...

قوربونت بشم عزیزم من خودم مهم نیستم فقط ناراحت پسر م که تنهاس

2706