2737
2739
عنوان

پاگشا 😍😍💎💎💎

| مشاهده متن کامل بحث + 937 بازدید | 49 پست
چرا انقد سخت میگیری من کلا ی نوع غذا درست میکنم حالا اگه مهمونم خاص باشه مثلا باقالی پلو با ماهیچه د ...

بقیه رو نمیریزی دورکه بزار یخچال بعدشم جلو مهمون اول مخصوصا عروس واقعا ضایعس ینوع غذا

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
بقیه رو نمیریزی دورکه بزار یخچال بعدشم جلو مهمون اول مخصوصا عروس واقعا ضایعس ینوع غذا

از نظر من ضایع نیست من کلا از بریز و بپاش خوشم نمیاد.ترجیح میدم بیشتر به مهمانم خوش بگذره تا اینکه میز رنگین براش بچینم.هرکسی نظرش محترمه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728