2737
2734

خودش میدونه بد شده

میپرسه چی قبول میشه

نمک نریزید انقد

پیام نور و آزاد رشته های غیر بالینی و غیر پیراپزشکی مثل مدیریت و حسابداری و مهندسی کشاورزی اینا رو قبول میشه. تو سایت تخمین رتبه کانون بزنی میگه دقیق

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه واقعا رتبه ش بد شده پسرم عین خیالش نیست 

قرار نیس همه برن دانشگاه 

اگه ب شغلی علاقه مندی داره تشویقش کنین بره دنبالش 

هرکسی سزاوار فرصتی دیگر است ، اما نه برای همان اشتباه ...
2728
والا اصلا درصدش نمیزاره ببینیم میگه انتخاب رشته نمیکنم سال بعد کنکور میدم اما من میترسم یکسال عمرشو ...

من یه پیشنهادی بهش میدم چون خودمم پشت بودم میگم حالا فقط پیشنهاده خودتون سبک سنگین کنید ببین پسرت چی میگه  خواهش میکنم چیزی رو بهش تحمیل نکن .من افسردگی گرفتم از بس بهم تحمیل کردن به زور 

نمیدونم شرایط زندگیتون چه جوره

ولی اگه پسرت بخواد مثلا پزشکی بیاره یا باید بشینه خونه اراده شو جمع کنه قشنگ بخونه ولی اکثرن  پشت کنکوری هایی مثل من حالا پسر شمارو نمیدونم تو خونه که میمونن اعصابشون داغون میشه نمیتونن بخونن و بدتر میزنن خراب میکنن

اگه من سال اولم بود کنکور میدادم میرفتم پیام نور یه رشته ی الکی که فقط رفته باشم دانشگاه و از خونه دور باشم و دیونه نشم و کنارشم بشینم بخونم برا پزشکی 

البته برید از مشاور بپرسید نمی دونم وقتی پیام نورمیخونی بازم میتونی سراسری شرکت کنی یا نع 

ولی اگه بشه سراسری شرکت کرد به نظرم بهترین راهه 

.درگیر کلاس های کنکور اضافی غیرمفید شدنم خیلی اشتباهه .کلاس خوبه ولی  کلاس مفید 

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 
نه واقعا رتبه ش بد شده پسرم عین خیالش نیست 

بهتر .میخواستی افسردگی بگیره بشینه یه گوشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهش میکنم زخم زبون اینا نزنی ها .پشت پسرت باش کسی نتونه بهش حرفی بزنه 

والا مثل ما میشه هر ننه قمری میرسه یه چیزی جرعت میده بگه 

طبق تجربم موندن پشت کنکور اشتباهه محضه اونم رشته تجربی بگو بره دانشگاه سال بعدم کنکور ثبتنام کنه

منم طبق تجربه خودم میگم بمونه یوسال بخونه خیلی بهتره حداقل بعدا افسوس نمیخوره که نخونده

اً
2740
شما احیانا پسره شون هستین     اخه خیلی اتیشی شدین الکی ک نمیگیم رتبه ش واقعا بده

خب شده که شده 

مجبورینبگین ابیاری گیاهان دریایی 

؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ایشون مادره اینجور میگین اعصابش خورد میشه پامیشه میره با پسرش دعوا میکنه

شما نمیدونن ادم از دست خانوادش چی میشه 

نه بابا اینقدر بی خیاله  منو پدرش بیشتر به فکریم

ان شاالله رشته ای که دوست داره بیاره

ولی خوبه بیخیاله 

منو که دارن نابود میکنن خانوادم 

شما با پسرت را بیا باهاش مهربون باش

ان شاالله رشته ای که دوست داره بیاره ولی خوبه بیخیاله  منو که دارن نابود میکنن خانوادم  ...

نهرمن سخت نمیگیرم به هرحال توانایی هرکسی متفاوته نباید ارزوهای خودمونو تحمیل بچه هامون کنیم

نهرمن سخت نمیگیرم به هرحال توانایی هرکسی متفاوته نباید ارزوهای خودمونو تحمیل بچه هامون کنیم

کاش مامان منم اینو میگفت

2706